Kompānija Samsung paziņojusi par samērā interesantu taču vienlaikus arī viņiem loģisku soli. Visi jaunie Samsung televizori, kuri nāks klajā 2015. gadā un ietilps Smart TV kategorijā, izmantos kompānijas pašu izstrādāto Tizen operētājsistēmu. Kā apgalvo Samsung, tad jaunā atvērtā koda platforma, ļaus iegūt lielākas iespējas darbā ar saturu un savienojot televizorus ar dažādām citām ierīcēm.

Kā apgalvo Won Jin Lee, kurš ir Samsung Electronics nodaļas Visual Display viceprezidents – Tizen ne tikai paplašinās lietotāju iespējas, bet šim risinājumam ir arī liels tālākais potenciāls mājas izklaides sistēmu industrijas attīstībā.

Tāpat Samsung ir pārliecināti, ka jaunās OS izmantošana padarīs vieglāk izmantojamu Smart Hub servisu, un izmantojot WiFi Direct tiks panākta vieglāka un ātrāka sinhronizācija ar dažādām ierīcēm un satura apmaiņa starp tām. Tāpat arī izmantojot Bluetooth Low Energy (BLE) savienojumu televizors varēs veikt automātisku Samsung ierīču meklēšanu tā tuvumā.

Samsung ir nosaukuši dažus no saviem svarīgākajiem servisiem, kuri tiks piedāvāti šī gada Smart TV aparātos. Tie būs – Samsung Sports Live, PlayStation Now, Ubisoft un kompānijas pašas veidotais Samsung Milk Video serviss.

Principā jau ir labi saprotama Samsung vēlme attālināties no Android un maksimāli izmantot pašu veidotos produktus. Taču atceroties kādas problēmas bieži vien rodas mēģinot kaut vai pieslēgt datoram kādu Samsung tīkla mūzikas atskaņotāju vai ko citu, nav pārliecības, ka pasaule un citi ražotāji ar ovācijām uzņems šo viņu iniciatīvu. Ja nu tikai kompānija tiešām būs spējusi izveidot programmatūru, kura darīs to ko sola, un necentīsies uztiept savus servisus un papildinājumus vienmēr un visur. Lai nu Samsung izdodas.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vilnis Salenieks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Vilnis Salenieks
Viesis
Vilnis Salenieks

Nezinu kā ir 2014.g. vai arī augstākas sērijas samsung TV, bet uz saviem F5300 un F6200 2013.g. aparātiem vismaz web browsēšana par spīti dualcore procesoriem ir bremzīga, lēna un kaitinoša, angliski manuprāt piemērts vārds – clunky