Tuvojoties izstādei CES 2015, arvien vairāk kompāniju sāk izziņot savus gaidāmos jaunumus. Un ik pa laikam gadās arī visai interesanti jaunie produkti. Tā kompānija TCL Communication, kura šobrīd lieto Alcatel vārdu saviem mobilajiem produktiem, ir izziņojusi papildinājumu sērijai Alcatel OneTouch. Tajā parādīsies jaunās paaudzes viedtālruņi PIXI 3 un budžeta klases viedais rokaspulkstenis. Interesantākā lieta saistībā ar jaunajiem telefoniem ir tā, ka tie atbalstīs vairākas mobilās operētājsistēmas.

Kā apgalvo ražotājs, tad viedtālruņi būs savietojami ar Firefox, Windows Phone un Android operētājsistēmām. Pagaidām gan nav zināms, kādu risinājumu tieši Alcatel izvēlēsies, un to mēs uzzināsim tikai pēc pāris dienām, CES 2015 laikā. Kaut gan maz ticams, ka telefonos būs uzstādītas uzreiz visas trīs OS. Drīzāk lietotājam pie pirmās telefona ieslēgšanas piedāvās izvēlēties sev vēlamās OS instalāciju, vai arī būs nopērkami trīs dažādi viedtālruņa varianti. Tāpat arī Alcatel sola, ka starp viedtālruni un datoru būs iespējama integrācija, izmantojot „daudz pierastāku saskarni”. Arī to, kas šeit ar to tiek domāts, kompānija vēl neatklāj.

Zināms, ka jaunie PIXI 3 viedtālruņi klajā nāks ar ekrāna diagonāli 3,5, 4, 4,5 un 5 collas. Lietotājiem būs no iespēja izvēlēties savai rokai un kabatai atbilstošākos izmērus. Visi modeļi atbalstīs 4G LTE savienojumu, izņemot pašu mazāko, kuram nāksies samierināties ar 3G interneta izmantošanu. Pilnīgu viedtālruņu specifikāciju un cenas Alcatel sola atklāt izstādes CES 2015 laikā.

9
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kristaps Skutelisjanis_bAldis EsmitsInts Pīrāgs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Ints Pīrāgs
Guest
Ints Pīrāgs

Kaut kas nav ok ar fontu LV rakstu z­īmēm (diakritiskajām zīmēm).

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kādu pārlūku un operētājsistēmu izmanto?

Ints Pīrāgs
Guest
Ints Pīrāgs

W7 & FF. Visos rakstos mīkstinājuma un garum zīmes ir, bet burti tādi mazāki, kā no cita fonta. Uz IE tāpat. Tikai uz GC šķiet, ka nav tā problēma.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Sapratu. Problēma tiks atrisināta.

Aldis Esmits
Guest
Aldis Esmits

Tas novērojams gan ar IE 11, gan FF 34 uz W 8.1

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Jā, uz Windows pārlūki kaut kā netiek galā ar mūsu izmantoto fontu. Šāds gļuks ir bijis iepriekš. Tagad tikai jāatceras kā to izlaboju :)

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kungi, tagad burtiem būtu jāattēlojas korekti.

janis_b
Guest
janis_b

Uz FF34(xubuntu 14.10) problēma ir

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Arī tad, ja iztīri pārlūka kešu?