Web Analytics
More
  Reklāma

  Skype Translator – dažādu valodu tulks reālajā laikā

  Jaunākie raksti

  Viena no patīkamajām un noderīgajām tehnoloģiju tendencēm, kura attīstās pēdējā laikā īpaši strauji, ir reālā laika tulkošanas sistēmas. Ar to cītīgi rosās Google, un arī Microsoft ar Skype netaisās atpalikt. Tāpēc nupat testa režīmā ir sākusi strādāt funkcija Skype Translator.

  Jaunā funkcija pagaidām ir pieejama tikai izmēģinājuma režīmā, un iesākumā balss tulkotājs atbalstīs angļu un spāņu valodu. Kas arī saprotams, jo pirmie šo iespēj saņems ASV iedzīvotāji. Šobrīd Skype Translator Preview darbojas Windows 8.1 un Windows 10 Technical Preview (9860) vidē. Iepriekš tika demonstrēts variants ar angļu un vācu valodas izvēli, taču tas šobrīd nav pieejams.

  ReklāmaAdvertisement

  Skype šo iespēju pozicionē kā mācību iestādēm paredzētu, un arī sistēmas testēšana notika mācību iestādēs. Ir paredzēts, ka vienlaikus ar runas tulkošanu, Skype Translator nodrošinās tulkošanu arī teksta ziņojumu režīmā. Šeit būs vairāk kā 40 valodu atbalsts un ir cerība, ka arī latviešu valoda būs to starpā. Pagaidām jūs variet reģistrēties, lai piedalītos Skype Translator testēšanā, saziņas rīka interneta vietnē.

  [youtube http://www.youtube.com/watch?v=YvUk4EBV2FI&w=640&h=360]

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma