Web Analytics
More
  Reklāma

  Philips Pronto universālā pults ir iPhone aplikācija un Bluetooth ierīce

  Jaunākie raksti

  Universālo pulšu pasaule ir visai niecīga – pie mums ir zināma Logitech produkcija, kā arī daži būs dzirdējuši par Philips Pronto pultīm. Sākotnēji universālās pultis bija programmējamas un ar pogām. Pēcāk, sekojot jaunajai modei, tās saņēma skārienekrānus. Logitech Harmony spēra nākamo soli ar Ultimate Hub jau pagājušajā gadā un tagad seko arī Philips Pronto.

  Philips Pronto Peel iznāks janvārī un šī izstrādājuma cena būs ap $50. Pronto Peel sadarbosies ar Peel Smart Remote aplikāciju, kas sākotnēji nonāks iOS viedierīcēs, bet pēcāk, iespējams, arī Android. Pronto Peel faktiski uztvers viedtālruņa Bluetooth signālus no aplikācijas un pārveidos tos televizoram vai mūzikas centram saprotamos infrasarkanos signālos. Tiks izmantota mazprasīgā Bluetooth LE (Bluetooth low energy) tehnoloģija, kas pieejama jau iPhone 4S un jaunākos iPhone viedtālruņos.

  ReklāmaAdvertisement

  Lai arī ideja izmantot jau esošus ekrānu un Bluetooth savienojumu atsevišķas ierīces darbināšanai nav jauna, tomēr tā ir ļoti ērta. Philips Pronto Peel iespējams novietot kaut kur neuzkrītoši telpā un televizoru vadīt ar viedtālruni. Nav pat nepieciešams īpaši iegādāties ar infrasarkano raidītāju aprīkotu viedtālruni.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mikus Karlsons
  16.12.2014 14:24

  Nu tik vienkārši ar to “nolikt kaut kur” nemaz nebūs. Tā manta raida IR signālu uz izvēlēto iekārtu, kas nozīmē, ka televizoram, Blu ray atskaņotājam, vai kam nu tur vēl, būs jābūt mantiņas redzamības lokā. Ideja jau laba, un cena vēl labāka, taču ja jau gribās visu un uzreiz, tad Logitech Harmony Hub ar pilnu signālu spektru būs labāka. Jo ir jau tīkla mantas, kuras to IR nesaprot, u.c.

  Reklāma