Web Analytics
More
  Reklāma

  Facebook savos meklēšanas datos vairs neiekļaus Bing rezultātus

  Jaunākie raksti

  Facebook pavisam lēni un klusi beiguši savos meklēšanas rezultātos izmantot Bing dotos rezultātus. Un tas nav tāpēc, ka starp Microsoft un Facebook būtu radies kāds globāls kašķis. Tas saistīts ar to, ka Facebook ir daļēji mainījuši savu attīstības stratēģiju un izstrādājuši paši savu meklētāju, kurš ļauj atrast vecākus Facebook lietotāju draugu ierakstus un komentārus.

  Facebook pēdējā laikā cenšas sevi pozicionēt kā vienu no meklētāju pakalpojumu tirgus dalībniekiem, un tāpēc ir izstrādājuši paši savu meklēšanas sistēmu. Šobrīd Marks Cukerbergs (Mark Zuckerberg) ir noskaņojies uz tādu scenāriju, ka pēc kāda laika viņa sociālais tīkls varētu daļai cilvēku aizstāt Google servisus un citus meklēšanas pakalpojumus.

  Reklāma

  Šo konkrēto ziņu nevar nosaukt par iepriecinošu Bing, bet ņemot vērā to, ka jau tuvākajā laikā šis meklētājs tiks integrēts Microsoft Office programmatūrā un darbosies kopā ar balss asistentu Cortana, Windows 10 operētājsistēmā, nekas slikts tam nedraud. Un visticamāk Microsoft paplašinās savu meklēšanas pakalpojumu servisa apjomu tieši korporatīvajā sfērā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma