Web Analytics
More
  Reklāma

  DropTask ir jauna Android aplikācija darbu plānošanai

  Jaunākie raksti

  Google Play veikalā nonākusi jauna un visai interesanta aplikācija darbu plānošanai DropTask. Tā tikai daļēji iet citu zināmo dienas darbu un piezīmju aplikāciju pēdās, toties tiek pievienota vizuāla iespaidīga iespēja, kas plānojamos darbus parāda iepriekš neredzētā veidā.

  Pastāv iespēja veicamos darbus un atgādinājumus vienkārši ievilkt ar pirkstu kopējā projekta aplī. Katram aplim vari piešķirt savu krāsu un kategoriju. Protams, pieejami arī atgādinājumi, dažādi nozīmīguma līmeņi un iespēja aplikācijas saturu sinhronizēt starp ierīcēm. Lietotāji var ielūgt draugus un kolēģus, lai kopīgi plānotu darbus un tos deliģētu kādam no grupas dalībniekiem.

  ReklāmaAdvertisement

  Bezmaksas DropTask atļauj veidot piecas projektu grupas ar vienu personu katrā, sekot līdz darbu progresam un saņemt paziņojumus. DropTask  PRO versija nebūs nekādi ierobežota, pastāvēs iespēja pievienot datnes un sūtīt saturu e-pastā. DropTask  PRO versija maksā 6.50 ASV dolāri mēnesī. DropTask aplikācija ir izveides stadijā, tai ne visai uzticami darbojas paziņojumi un planšetdatoru versija vēl nav pieejama. Bet tā ir vismaz izmēģināšanas vērta.

  Clipboard Clipboard02

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma