Web Analytics
More
  Reklāma

  Google Device Assist palīdzēs lietotājam izprast savu viedierīci

  Jaunākie raksti

  Ražotāji uzskata, ka viedtālruņu iespējas ir intuitīvas un tās spēj izmantot pat pirmsskolas vecuma bērna. Būtu ieteicams prast lasīt, bet vairumu iespējas pavada arī informējoša, vispārpieņemta ikoniņa. Google nolēmusi, ka ir pēdējais laiks iesācējiem nedaudz ierādīt viedtālruņu iespējas, tāpēc izveidota Device Assist aplikācija.

  Kā jau nosaukums vēsta, Device Assist palīdzēs lietotājam izprast savu viedierīci. Device Assist aplikācija sniegs palīdzību ar, piemēram, GPS problēmām, savienojumu izvēli, akumulatora darbību. Tāpat Device Assist spēs uzskatāmi parādīt, kā lietotājs var uzlabot viedierīces ātrdarbību. Pagaidām aplikācija pieejama tikai Nexus, Android One lietotājiem un Google Play edition ierīču īpašniekiem, kas saņēmuši Android 5.0 Lollipop.

  ReklāmaAdvertisement

  Saprotams, ka Google nevēlas un nevar sniegt informāciju par HTC Sense un Samsung TouchWiz saskarņu īpatnībām, tomēr ierasts, ka Nexus īpašnieki ir nedaudz vairāk ielauzījušies tehnoloģijās un viņiem šāda palīdzība no Google puses ir lieka.

  Clipboard 222 Clipboard 111

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma