Web Analytics
More
  Reklāma

  Intel iegādājas PasswordBox un padara to par bezmaksas servisu

  Jaunākie raksti

  Viens no populārākajiem paroļu apkalpošanas rīkiem PasswordBox nonācis Intel rokās, bet tas nebūt nav slikti. PasswordBox glabā paroles Mac un Windows galddatoriem, kā arī iOS un Android mobilajām operētājsistēmām. PasswordBox iepriekš pats iegādāja Legacy Locker.

  Intel savā paspārnē paņēmis visus 44 PasswordBox darbiniekus. Intel Security kopā ar PasswordBox vēl vairāk grasās uzlabot servisa drošību un iespējas.

  Lai šo pirkumu nosvinētu, Intel padarījis PasswordBox par bezmaksas servisu. Iepriekš PasswordBox premium serviss maksāja $11.99 gadā, bet tagad PasswordBox premium iespējas ir bez maksas. Līdzīgi kā 1Password un LastPass, arī PasswordBox automātiski nolasa un saglabā paroles no interneta pārlūka spraudņa un tās sinhronizē ar viedtālruni. PasswordBox ir vienīgā paroļu glabāšanas aplikācija, kas sadarbojas ar Apple Touch ID un Samsung pirkstu nospiedumu lasītāju.

  Šobrīd nav zināms, cik ilgi PasswordBox premium serviss būs pieejams bez maksas, iespējams, ka vienmēr. Tomēr aplikācijā ir pieejami arī pirkumi, kas PasswordBox nepadara par pilnīgi bezmaksas servisu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma