Kā ziņo interneta vietne The Verge, tad nākamā gada sākumā, janvāra mēnesī, kompānija Microsoft gatavojas Sanfrancisko noturēt pasākumu, kurā tiks izziņota jaunā operētājsistēmas Windows 10 Consumer Preview versija. Tas nozīmē, ka tā būs pieejama un vairāk vai mazāk lietojama katram interesentam, nevis tikai IT profesionāļiem un ražotājiem, kā tas ir ar pašreizējo Technical Preview versiju.

No Microsoft lietās stipri vien informētiem avotiem The Verge ir uzzinājuši, ka Microsoft šo pasākumu oficiāli grasās izsludināt decembra beigās.

Gaidāmā Windows 10 Consumer Preview versija saturēs adaptīvo saskarni Continuum, kura ļaus vienu un to pašu operētājsistēmu izmantot kā parastajos dators, tā skārienjūtīgajās iekārtās, Xbox spēļu konsolēs un pat viedtālruņos. Zināms arī, ka šajā Windows 10 būvējumā būs Cortana balss asistents, un iespēja izvietot uz darbagalda virsmas dinamiskās Metro saskarnes flīzes/aplikācijas. Pilnībā gatavai Windows 10 versijai, kura būs ar jau minētajiem un vēl citiem jaunumiem, klajā jānāk nākamā gada vidū.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
khe Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
khe
Guest
khe

Cik sapratu tad arī windows phone tiks pie win10 nākamā gada sākumā