Līdz šim Windows Phone operētājsistēmai Google ir izveidojusi tikai vienu aplikāciju. Tas ir oficiālais meklētājs. Un tas pats samērā žēlīgs. Vairāk jau viņi ir mēģinājuši konfliktēt ar Microsoft, kā tas notika gadījumā ar YouTube aplikāciju WP videi. Tikai izdomātas dažādas jokainas prasības, u.c. Taču tagad iespējams kaut kas Google prātos ir mainījies. Vai vismaz kādā prātā. Par to liecina kompānijas interneta vietnē publicētais darba sludinājums.

Sludinājumā tiek piedāvātas darba iespējas mobilo aplikāciju un YouTube izstrādātājam. Tur teikts, ka kandidātam jāpārvalda darbs ar vismaz vienu no lielajām mobilajam platformām – iOS, Android, Windows Phone, kā arī jābūt zināšanām ObjectiveC, iOS, Java, Android, C#, WP7 un UI Design jomās. Labākais scenārijs liek domāt, ka Google cilvēki beidzot nolēmuši izveidot kvalitatīvas aplikācijas arī WP videi. Taču tik pat lielas ir iespējas, ka kompānija cenšas pārvilināt labākos WP aplikāciju izstrādātājus, kā tas jau ne vienu reizi vien ir noticis.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
martinz0000

Sen bij laiks…

Rolands

WP ir dīvaina OS un bez aplikācijām (ja salīdzina ar ios un android)… kas lieto WP? Pat nezinu… cilvēki, kas viedtārruni izmanto, kā telefonu un e-pastu pārlūku? Dīvaiņi, lai izceltos citu vidū?

rihis

Es uzskatu, ka Android ir lagaina sistēma, nu nepatīk Android. Atliek ios vai ep. Es labprāt izmēģinātu ābolīti, bet paskatoties uz cenu nedaudz vēlme noplok. Paliek windows phone. Jā, aplikācijas varēja būt vairāk, jā Google, bet visumā mīļa sistēma, kas gļuko Ārkārtīgi reti.

davfreim

Jup, ja Windows phone būtu vairāk aplikāciju, tad android varētu iet mēslainē un paliktu tikai iOS un Windows :)

Rolands

Varbūt pamēģini labas kvalitātes android telefonu. Samsung budžetnieks (lai arī dārgs) ar visiem pribambasiem var lagoties un arī lielākoties no tā, ka īpašnieks vēl papildus nejēgā saliek “vidžetus” utt.

Mikus Vanags

Vienīgā lieta, kas man pietrūkst ir Google autentifikators priekš WP. Kaut gan paredzu, ka ar laiku var izzust nepieciešamība tikt piesietam pie google servisiem, īpaši, ja Google vēlas tikai lietotāju datus, bet nevēlas atvieglot savu servisu lietošanu no citām platformām…