Web Analytics
More
  Reklāma

  Google sakārtojusi tiešsaistes informāciju par pieeju lietotāja kontam

  Jaunākie raksti

  Google uzlabojusi un padarījusi pārskatāmāku informāciju par lietotāja piekļuvi savam Google, un attiecīgi arī Gmail, YouTube u.c. Google servisiem. Tagad katrs pats var uzskatāmi redzēt kad un kas ir pieslēdzies Google, kā arī tiek norādīta aptuvena ierīces atrašanās vieta. Manuprāt, šīs ir lieliska iespēja novērot, vai tavam lietotāja kontam vēl kāds netiek nesankcionēti klāt.

  Sadaļā Ierīces un darbības var redzēt visas ierīces, kas pieslēgušās un izmantojušas Google kontu. Nav iespējams redzēt ko katra konkrētā ierīce ir darījusi, Google informēs tikai par pieslēgšanās laiku un vietu. Ierīces un darbības sadaļa uzkrāj datus par pēdējām 28 dienām.

  Reklāma

  Lai uzlabotu Google lietotāja drošību, ieviests jauns un uzlabots konta drošības iestatījumu vednis (wizard). Tas palīdzēs izprast un uzstādīt konta atkopšanas iespējas, pievienot vēl vienu e-pasta adresi, telefona numuru un tamlīdzīgi. Turpat varēsi pārskatīt un atslēgt pieejas aplikācijām, kuras vairs neizmanto.

  Google gan varēja dažādos viltīgos veidos ik pa laikam katram lietotājam uzspiest sava konta drošības un pieeju pārbaudi. Laika gaitā uzkrājas dažādu neizmantotu aplikāciju pieejas pieprasījumi, kas var radīt drošības draudus.

  Drošība — ierīces Aizsargāts konts — konta iestatījumi

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma