Web Analytics
More
  Reklāma

  Eksperti prognozē, ka Windows Phone jau drīzumā ieņems otro vietu B2B sektorā

  Jaunākie raksti

  Kā prognozē pētījumu kompānijas CCS Insight pētnieki, kompānijas Microsoft mobilā operētājsistēma Windows Phone, jau 2016. gada beigās ieņems otro vietu korporatīvajā (B2B) sektorā. Pirmajā vietā pēc viņu vērtējuma būs iOS, bet trešo vietu ieņems Android un BlackBerry. Kā uzskata eksperti, tad Windows Phone lielākais trumpis ir iespēja to integrēt ar serveru sistēmām un plašais savietojamo programmu klāsts.

  Tāpat analītiķi no CCS Insight prognozē, ka jau tuvākajā laikā Lenovo, Sony un LG atgriezīsies pie Windows Phone platformas aparātu ražošanas. Dažiem tā būs jau esošās ražošanas paplašināšana, dažiem iespēja izcelties no kopējās Android masas.

  ReklāmaAdvertisement

  Tā „LG varētu izmantot Windows Phone platformu, lai vairāk distancētos no sava tiešā un mūžīgā konkurenta Samsung” uzskata CCS Insight eksperti. Un visticamāk Microsoft atradīs veidu, kā stimulēt kompānijas ražotājus, lai tās plašāk izmantotu viņu piedāvāto OS.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  GadgetZone
  24.11.2014 15:16

  Kādreiz iespējams apsteigs Android, bet nedomāju, ka tas notiks divu gadu laikā.

  drinkits
  24.11.2014 18:04
  Reply to  GadgetZone

  Jāsagaida pavasaris ar WP10 jaunumiem.

  HennoLV
  25.11.2014 19:08
  Reply to  GadgetZone

  Runa jau neiet par parastajiem mirstīgajiem, bet gan korporatīvajiem klientiem. Ikdienas lietotāju vidū, manuprāt, WP ir ļoti tāls ceļš ejams lai jelkad pakāptos no stabilās 3 pozīcijas

  Reklāma