Web Analytics
More
  Reklāma

  Tuvojas Baltijas nozīmīgākais biznesa un tehnoloģiju pasākums “RIGA COMM 2014”

  Jaunākie raksti

  No 14. līdz 15. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 3. informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM 2014”, kurā nozares profesionāļi, uzņēmumu vadītāji un interesenti varēs iepazīties ar IKT jaunāko piedāvājumu un izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam.

  Šogad izstādē piedalīsies vairāk nekā 100 IKT uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Taivānas un Ķīnas. Plānots, ka “RIGA COMM 2014” tiksies vairāk nekā 3000 IKT nozares profesionāļu, uzņēmēju, biznesa līderu, risinājumu piegādātāju un pircēju no Baltijas, Skandināvijas, Vācijas un NVS valstīm.

  Reklāma

  „Vai tā būt metālapstrāde vai pārtikas nozare, ko uzņēmums pārstāv, „RIGA COMM 2014” varēs vienuviet atrast noderīgus rīkus un progresīvākos IKT risinājumus, kas ļaus produktīvāk pārvaldīt uzņēmuma un tā ikdienas darba procesus. Esmu pārliecināts, ka pēc sarunām ar izstādes un konferences dalībniekiem ikviens uzņēmējs būs iedvesmots sākt lielāku vai mazāku tehnoloģisko revolūciju savā uzņēmumā!” tā „RIGA COMM 2014” projekta vadītājs Andris Breške.

  No biznesa vadības sistēmām līdz bezpilota lidmašīnai IT Fair zonā

  Kā mūsu ikdiena nav iedomājama bez mobilā telefona, tā arī mūsdienīga uzņēmuma, pašvaldības iestādes vai organizācijas darbība nav iedomājama bez modernām informācijas komunikāciju tehnoloģijām. Izstādes zonā IT Fair apmeklētāji varēs iepazīt jaunākos IKT risinājumus un pakalpojumus biznesam – uzņēmuma vadības sistēmas, mākoņpakalpojumus, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumus, web risinājumus, mobilās aplikācijas, ko prezentēs „Smart Business Solutions”, „Arcana Digital Group”, „CoMinder”, „ViaPro”, „Envirotech”, „PayTraq”, „Digital Marketing Group”, ”Envirotech” un citi uzņēmumi. Interesenti varēs notestēt, kā tas ir vadīt uzņēmumu mākonī, izmēģināt bezpilota lidmašīnu eBee un paskatīties caur Google Glass uz Latvijā pirmo adaptīvo mājaslapu!

  Progresīvi risinājumi Startup zonā

  Unikālas, inovatīvas un progresīvas idejas un risinājumus biznesam, ko prezentēs „TechHub Riga”, „Classnote”, „Knoq”, „Wazombi Labs” u. c. dalībnieki, varēs iepazīt izstādes Startup zonā. E-komercijas platforma inSelly, kas palīdz vienkāršot un sistematizēt tirdzniecības procesu sociālā tīkla Instagram lietotājiem, inovatīvā tehnoloģija iBeacon, kas ļauj veidot pilnīgi jaunas preču un pakalpojumu virzīšanas stratēģijas un mehānismus tirgū, paplašinātās realitātes mobilā aplikācija Furnny, kas padara mājokļa un biroja labiekārtošanu lētāku un ātrāku – šis ir tikai neliels ieskats dalībnieku piedāvājumā.

  Aktuālās IT vakances un personāla atlases iespējas IT Job Market

  Jaunas tikšanās un kontakti, aktīvas sarunas un informācijas apmaiņa – tas viss divu dienu garumā norisināsies īpaši izveidotā izstādes zonā IT darba devējiem un meklētājiem – IT Job Market. Darba meklētājiem tā būs laba iespēja vienuviet uzzināt visu par aktuālajām vakancēm IT jomā, savukārt darba devējiem – atrast pašus labākos IT speciālistus savam uzņēmumam. Turklāt topošie IT speciālisti varēs uzzināt, kas ir virtuālā prakse un kādas ir tās priekšrocības.

  Atklāj savam biznesam 3D pasauli!

  Vai ir iespējams samazināt produktu izstrādes un materiālu izmaksas, vienlaikus vienkāršojot ražošanas procesu? Ir, ja tava uzņēmuma labā roka ir 3D printeris! Apmeklējot, Riga 3D Show zonu Ķīpsalā uzņēmēji un citi interesenti „Mass Portal”, „Baltic3D”, „Kolenzo I”, „Fab Lab Riga”, „Overly” un citu dalībnieku stendos varēs atklāt brīnumaino 3D pasauli, sākot no 3D printēšanas tehnoloģijām līdz paplašinātās realitātes 3D objektiem.

  Interaktīvas tehnoloģijas Gaming zonā

  Spēļu jeb Gaming zona būs izstādes interaktīvākā zona. Tajā apmeklētāji varēs vērot neatkarīgo spēļu* demonstrācijas, uzzināt spēļu tapšanas aizkulises un pielietojumu biznesā, kā arī izstrādātāju pavadībā izmēģināt tās. Savukārt jaunāko interaktīvo risinājumu klāstu mājoklim, birojam, ārtelpai, tirdzniecības un ražošanas telpām kā piemēram, mobilos stendus, cilvēkveidīgos un autonomos robotus, interaktīvās projekcijas prezentēs „Baltic Orbis”, „Aspired” u.c.

  Pasaulslaveni tehnoloģiju dūži uzstāsies inovāciju konferencē!

  Vienlaikus ar izstādi Ķīpsalā notiks inovāciju un biznesa konference „RIGA COMM 2014”, kurā uzņēmēji varēs uzzināt, kā gudri izmantot jaunākās tehnoloģijas savā biznesā, un arī izmēģināt Latvijā vēl neredzētus gadžetus.

  Konferencē iedvesmojošais un provokatīvais biznesa profesionālis, inovāciju guru un vairāku bestselleru autors Pīters Fisks stāstīs, kā uzņēmumiem nepakļauties noteikumiem, noteikt tirgu savā labā un uzvarēt neticamā jaunā biznesa pasaulē. Inovāciju un tehnoloģiju hakeris Niks Zonemanis dalīsies pieredzē par moderno tehnoloģiju izmantošanu biznesa attīstībā un savu pieredzi darbā ar „Loreal”, „IBM”, „Audi”, „H&M” un citiem zīmoliem. Savukārt konferences „odziņa” būs pārsteidzošais cilvēks kiborgs Neils Herbisons. Viņš atklās, kā kopā ar domubiedriem izgudrotais acsborgs jeb kibernētiskā acs, kas ir pastāvīgi pievienota viņa galvai, ļauj redzes defektu pārvērst efektā.

  Šiem runātājiem pievienosies pārstāvji no „Citrix”, „Accenture”, „WIN Partners” un citiem Baltijas inovatīvajiem uzņēmumiem. Apskatīt konferences programmu un pieteikt dalību var šeit: www.rigacomm.com/lv/inovaciju-konference/

  Konferenci rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un pasākumu organizēšanas aģentūra „iDEA HOUSE events”.

  Blakus hallē notiks 3. starptautiskā foto un video izstāde un forums “Riga Photo Show 2014”, kas ir tikšanās vieta simtiem profesionālu fotogrāfu, amatieru un foto entuziastu. Vairāk: www.rigaphotoshow.lv

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma