Reklāma

Microsoft nespēj aizmirst MacBook Air, reklāmā liek to pretī jaunajam Lenovo Yoga 3 Pro

Jaunākie raksti

Latviešu 3D fotonikas un optisko risinājumu uzņēmums “Lightspace Technologies” piesaistījis 800 000 eiro

Latviešu uzņēmumi jau daudzkārt pierādījuši, ka, ja ir vēlme, pacietība un labvēlīgi apstākļi, iespējams izlolot patiesi veiksmīgus uzņēmumus, arī...

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Microsoft nekādi nespēj likt mierā Apple veidoto ultrabuku ēras aizsācēju un šīs klases populārāko pārstāvi MacBook Air. Tas tika apcelts Microsoft Surface planšetdatora prezentācijas pasākumā (un tam sekojošās TV reklāmās) un tas atkal atgriezies jaunākajā Microsoft reklāmā, kur pretī tiek likts jaunais Lenovo Yoga 3 Pro hibrīds.

Reklāmā tiek uzsvērts, ka Yoga 3 Pro ir plānāks par MacBook Air, tam var vairāk atlocīt ekrānu, kas ļauj ierīci izmantot arī kā planšetdatoru, un, protams, nav aizmirsts arī par faktu, ka Lenovo dators ir aprīkots ar skārienjutīgu ekrānu, kas šajā salīdzinājumā liek kapitulēt MacBook Air datoram. Diemžēl reklāmā tiek piemirsts pieminēt, ka Apple ierīce ir 300 ASV dolārus lētāka (Lenovo Yoga 3 Pro maksā 1299 dolārus) un ar vienu uzlādi spēj darboties pat sešas stundas ilgāk nekā Yoga 3 Pro, kas ar uzlādi spēj darboties tikai aptuveni 7 stundas.

Šāds solis arī iezīmē Microsoft fokusu, jo vēl pavisam nesen savās reklāmās centās apcelt iPad planšetdatoru. Iespējams tas ir saistīts ar faktu, ka Apple pateicoties pieaugošiem Mac datoru pārdošanas apjomiem nu ir iekļuvis pasaules lielāko datoru ražotāju TOP 5. Un tā pavisam noteikti ir teritorija, ko Microsoft gadiem uzskata par savējo spēļu laukumu.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=R98sgmllCEg]

Reklāma

25 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
25 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kaut vai 10x ap roku viņu varētu aptīt, mac pret windows namainītu. Bet nu lai veicās :)

Ko te nu Apple aizstāvēt. Pārlokāms+touchscreen laptops viennozīmīgi ir to +300USD vērts.

Vai tu ikdienā lieto portatīvo datoru ar skārienjutīgu displeju? Vai esi piešāvies pie šīm papildus iespējām un kā tās izmanto?

jup. dell ar touch un win8 – FTW!
Kad sāk lietot touch, tad pie parasta PC nevar vairs pieiet.
welcome to 21st century

Ak tu nelaimīgais mārketinga upuris. Mans brālis domāja un izdarija līdzīgi nopērkot HP touch … pašu taouch izmantoja tikai pirmo dienu, paspēlējās, vēlāk nebija vajadzīgs. Paņem planšetei pieliec tai tastatūru un nosēdi pie viņa vienu dienu, sapratīsi.

*shots fired*

Sēžu pie sava 2010 MB white ar 8 Gb rāmja un 128+750 storages un smīnu.

Ja ābolam ir kaut kas, kas nav citiem, tas tiek te nemitīgi izcelts. Ja tam nav kaut kas, kas ir citiem, tad sākas bazas “vai tad tu to izmanto?” Skābas vīnogas.

Šobrīd apsveru iegādi tauchscreen planšetei/hibrīdam. Kopš mājās jau ir viens Surface pro 2 – gribu vēlvienu. Esmu trīs gaus strādajis ar MAC un atgriesties diezin vai vēlos. Lai cik ļoti man nepatika windows 7 tad windows 8.1 ir lielisks.

Definē strādāšanu, lūdzu.

Laikam jau, ka iemesls kāpēc man vēl līdz šim nav bijis neviens āboļdators, ir tā aukstā cena..
Bet nu lai arī cik ļoti gribētos palietot arī šos brīnumus ar windows – gan šis joga, gan surface (gribās redzēt vai tiešām kas tāds var aizstāt normāli lietojamu kompi), tomēr tagad ekonomiski tuvāka šķiet MB iegāde..

Definē, kas ir augsta cena? Man jau liekas, ka šobrīd MacBook Air lielā daļā gadījumu ir lētāks par PC alternatīvām.

Ja mēs ābolam noliekam blakus laptopu, kas ir tikpat veiktspējīgs (atmetīsim parametrus, kas ātrumu nemazina, piem. displejs un korpusa biezums un dizainiskās nianses), tad ābola cena būs daudz lielāka

Ja mēs ņemam vērā izmērus, displejus utt, tad mums abolam blakus jāliek citu kompāniju “high end” datorus, tad es Tev piekritīšu, ka apple bieži būs izdevīgāks, bet katram pašam jāatbild uz jautājumu, vai mums vajag dārgā gala augšu..

Es nedomāju, ka šādas klases ierīcēm (ultrabukiem) var atmest ierīces izmērus, baterijas spējas. Proti, nevajadzētu MacBook Air (vai to pašu Yoga) salīdzināt ar lētajiem krep-topiem no Acer tikai tāpēc, ka tie visi ir portatīvie datori.

Nu ok, tad pieņemsim, ka man vajadzēja vienkāršu laptopu, nevis ultrabuku, un uz salīdzināšanu liekam pretī pro, nevis air..

bet Acer gan Tu piesauc nevietā ;)

Ja vajag vienkāršu portatīvo datoru, tad viss ir labi – izvēle ir nomācoši liela. Tomēr tad šie produkti nav īsti salīdzināmi ar Apple portatīvajiem datoriem, jo Apple veido tikai “krutus” ultrabukus un datorus. Tie ir salīdzināmi ar PC pasaules high end ierīcēm.

šo te es jau pāris komentārus augstāk rakstīju ;) :

Ja mēs ņemam vērā izmērus, displejus utt, tad mums abolam blakus jāliek citu kompāniju “high end” datorus, tad es Tev piekritīšu, ka apple bieži būs izdevīgāks, bet katram pašam jāatbild uz jautājumu, vai mums vajag dārgā gala augšu..

Es teiktu, ka vairumam nevajag.

nu jā..bet no tāda viedokļa – reti kuram vajag retina displeju, krutu dizainu, un mazus izmērus..
tos augšas kompjus(it īpaši jau aizkostos) parasti pērk citu iemeslu dēļ, jeb tāpēc, ka gribas, nevis tāpēc, ka vajag

un vēl jau ir arī iOS faktors

Smiekli nāk, to pašu Lenovo parastu laptopu, kaut cik vieglu 14″ ar SSD es neatradu nekur zem ~1300 Eur Latvijas interneta veikalos, Mackbook air ar labāku specifikāciju ir par ~200 Eur lētāks!

Microsoft mēģinājumā salīdzināt savu “krāna garumu” ar Apple “krāna garumu” nesaskatu neko īpašu. Kāda jēga viņiem salīdzināt sava “krāna garumu” šodien ar to kāds tas bija pirms pus gada? Tos, kurus izdevās dabūt pirms pus gada, tie diez vai uzreiz būs gatavi pirkt vēl vienu Microsoft dzelzi. Tā, ka no viņu puses tas ir loģisks gājiens – mēģināt “paņemt” konkurentu klientus.

Lai kā tur būtu ar abu preču salīdzināšanu tomēr nevar noliegt, ka Yoga ir visnotaļ interesants produkts. Sk. http://blog.lenovo.com/design/yoga-laptop-tough-hinge-test
Bet kas attiecas uz diskusiju Apple vs. Windows, tad nezinu neko garlaicīgāku. Lietojiet to, kas liekas ērtāks un attiecīgās summas vērts.

Nu man arī likās interesanti visi tie Lenovo, kaut vai 440p ar touchscreen un 256GB SSD, bet tur tā cena ir gandrīz kā 2x Macbook Air, tad arī visa interese pazuda… Un esmu bakstījis tieši 440p Lenovo 14″ ar touchscreen, ir ok, bet nu nav tā kvalitāte tāda kā Air, un cena ir drausmīga.

2x dārgāks par Air ar tādu pašu specifikāciju? Neizklausās ticami. Bet jebkurā gadījumā – pērc Air, ja tas liekas tā vērts.

Ja tu gribi Lenovo ar toucscreen + 256 SSD, tad cena ir ~2000 eur… Man būtu vienalga uz i5 vai i7, runa ir par kvalitatīvu korpusu un 256 SSD + battery life, nav konkurentu īsti no windows mašīnām, visi tie, kas kaut cik jēdzīgi maksā vēl dārgāk. :/

Reklāma
Reklāma
Reklāma