Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunā Skype versija steidz izmantot iOS 8 jaunās iespējas

  Jaunākie raksti

  Jaunākajā tiešsaziņas rīka Skype versijā iPhone ierīcēm ir iestrādātas vairākas funkcijas, kas kļuvušas iespējas līdz ar iOS 8. Proti, tagad uz zvaniem, videozvaniem un saraksti var atbildēt pa taisno no ierīces slēgekrāna (lock screen) un paziņojumu centra. Tas ir pirmais Microsoft produkts, kas saņēmis atjauninājumu iOS 8 ierīcēm.

  Vispār varam sagaidīt, ka drīzumā savas aplikācijas jaunajai iOS versijai pielāgos lielākā daļa aktīvo izstrādātāju un šāda veida ziņas uz kādu brīdi var kļūt par pierastu lietu. Starp citu, kāda ir jūsu pieredze ar iOS 8? Esmu dzirdējis, ka daļa cīnās ar atjaunināšanas problēmām (maz vietas ierīcē), bet visādi citādi nekādas lielās izmaiņas nav jūtamas. Viss ir tāpat kā iepriekš ierasts, bet ar mazām izmaiņām.

  ReklāmaAdvertisement

  iphone2 iphone-3 iphone-7

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Žans
  23.09.2014 13:23

  Teikšu, ka ir iOS8 vēl ir nedaudz ar bagiem(Salīdzinot ar pēdējo iOS7 versiju). Bet tā kā es viņu lietoju no pirmās iOS8beta versijas, visa visumā ir ok. Tik žēl, ka SMS/MMS sinhronizāciju starp iOS8 un OS X Yosemite atslēdza līdz oktobrim.

  Naurelijs
  27.09.2014 01:09
  Reply to  Žans

  Jā varu teikt tieši to pašu, viss pagaidām ir normāli un bez jebkādām problēmām. Ievērojamas izmaiņas nav jūtamas pirmajā brīdī pēc updeita, bet jūtami ir vēlāk, pēc vairāku stundu/dienu lietošanas.
  Ar nepacietību gaidu gala versiju Yosemite :)

  Reklāma