Web Analytics
More
  Reklāma

  Android M jau varētu būt izstrādes stadijā

  Jaunākie raksti

  Vēl arvien no Google gaidām Android L gala versiju. To šobrīd var uzstādīt Nexus 5 un Nexus 7 (2013. gada modeļa) lietotāji. Bet tiek jau runāts, ka Android nākamā versija ir izstrādes stadijā. Tās nosaukums, protams, sāksies ar “M”.

  Pirmo reizi Android M parādījās slēgtā forumā, pieminot Android krāsu attēlojumu un izvēli sistēmā Logcat. Tā būšot izstrādātājiem paredzēta, bet šobrīd eksperimentālā stadijā esoša sistēma.

  Reklāma

  Izskanējušas baumas, ka Android M jauninājums būs ne tikai tehniski slīpējumi jau gandrīz oficiālajai Android L operētājsistēmai. Jo sarežģītāki būs Android M jaunieviesumi, jo ilgāk uz to mums nāksies gaidīt. Atgādināšu, ka no Android L mēs sagaidām Material Design izskata līnijas, uzlabotu akumulatora darbības laiku un vairāku lietotāju iespēju viedtālruņiem.

  Android L vajadzētu oficiāli izziņot tuvākā mēneša laikā. Kopā ar operētājsistēmu gaidāma arī vismaz viena jauna Nexus viedierīce  – Nexus 6 viedtālrunis vai Nexus 9 planšetdators. Android M varētu parādītes aptuveni 2015. gada vidū, ap laiku, kad Google rīko I/O konferenci.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Canium
  23.09.2014 11:24

  “To šobrīd var uzstādīt Nexus 5 un Nexus 7 (2013. gada modeļa) lietotāji” – kur un kā?

  Reklāma