Skaidra lieta, ka daudzi iOS ierīču īpašnieki vakar, pēc pusnakts iestājoties solītajam 17. septembrim, gaidoši spaidīja ikonu ar zobratiņiem (Settings) un atkal un atkal lika savam āboļainajam knubiņam pārbaudīt, vai nav pieejama jaunā iOS operētājsistēma.

Nebija.

Bet būs – 10:00 no rīta pēc Kupertino (PDT) laika, respektīvi, astoņos vakarā pēc mūsu laika. Palikušajās stundās ir noderīgi atjaunināt savas ierīces operētājsistēmas versiju līdz pagaidām jaunākajai – iOS 7.1.2., jo no agrākām versijām “ap taisno” uz iOS 8 atjaunināt nebūšot iespējams. iOS 8 darbosies uz iPhone 4S un jaunākiem, uz iPad 2 un jaunākiem, un uz 5. paaudzes iPod touch. Vairāk par iOS 8 iespējām vari izlasīt Apple tīmekļa vietnē (latviski).

2014-09-17_1207

19
Leave a Reply

avatar
8 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
EdžaKristaps SkutelisJeremyasascits Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
arvix
Guest
arvix

Un kur tad Yosemite? jo ios8 tomēr ir stipri integrēta ar jauno OS, bez Yosemite 80% jauno fīču nedarbosies

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Pagaidām no Apple nav oficiālas informācijas par konkrētu OS X Yosemite izlaišanas datumu, bet mēļo, ka tas varētu būt oktobra beigās.

davfreim
Guest
davfreim

Gaidam, vakarā jau gan nebūs jegas vilkt, jāvelk tad, kad pirmais vilnis būs noskrējis.

VirVir
Guest
VirVir

Un visi idiņi “jēlu gaļu” skries iekost :D

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kamdēļ tāda sāpe caurvij Tavu komentāru?

davfreim
Guest
davfreim

Cik esmu novērojis, tad parasti par iPhone un arī par Macbook Air, šādi izsakās cilvēki, kuriem nav naudas un jāsamierinās un jādzīvo pat ne ar andoīd flagmani, bet ar pašvaku 2gadus vecu lēnu bremzi un laptopu ar dual core veco inteli.

KKTK
Guest
KKTK

Tāpēc, ka kopš iOS izstrādāšanas Apple OS kvalitāte dramatiski krītas ar katru versiju. Jāgaida pirmie patči un tad var domāt par instalēšanu.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Te prasās pēc lielākas konkrētības. Kādā ziņā krītas kvalitāte?

KKTK
Guest
KKTK

Kurā OS X 10.9.x pačā Mail sāka normāli finkcionēt? Kādā otrajā? Gļuki ar VPN tikai šodien solās būt sataisīti. Kas tur vēl bija… jau aizmirsies, externālie ekrāni 10.8? Tāda sajūta, ka Apple tā spiež uz tām savām trubām un aipadiem, ka pilnīgi aizmirst par OS X kvalitāti. Var jau būt ka ar iOS ir savādā un bez lielākas baterijas tērēšanas citu gļuku parasti nav, bet OS X tiek izlaisti ar katru versiju zaļāki.

kok
Guest
kok

kur te sāpe saklausīta, vien skaudrā realitāte.

cits
Guest
cits

Vecākam iPhone modelim neredzu jēgu šo iOS8 vispār likt. Iegūstam muļķīgu health aplikāciju, paredzamo teksta ievadi TIKAI ANGĻU valodā un pavisam neizteiksmīgu rīku joslu (to swipe up), kas vispār neiet kopā ar kopējo dizainu un izskatās kā kaut kur kaimiņu kantorī izstrādāta. Time Lapse kamerā… nu labi, tas arī tāds hipsteru jociņš ne reāli izmantojams rīks. Tāpat visas viņu icloudu tiešās sinhronizācijas nav saistošas, OneDrive no Microsoft šķiet ērtāks un lietojams no dažādām iekārtām, tajā skaitā viegli piekļūstams no web,varbūt icloud ir tikpat advancēts, bet ko darīt, ja nomainīšu iekārtu uz Android vai WIndows Phone, nāksies atvērt jaunu servisu citur?… Read more »

asas
Guest
asas

ir kāds updeitojis 4S?
nepalika lēnāks?

Edža
Guest
Edža

Uzliku uz sava īpada. … vells nekāda wow… kā bija viss caur ķermeņa apakšējo atveri tā arī palika… tā arī neatradu kur var piekļūt tam smalkajam icloddraivam….. vienīgais kas priecē, ka 3. pušu appiem, kuri jau pirms tam bija ok, parādās special uzlabojumi, kas padar dzīvi vēl ērtāku…
Varbūt tam ābolkantorim ir laiks aiziet pakonsultēties pie populārāko aplikāciju izstrādātājiem… un arī pie konkurentiem….

Jeremy
Guest
Jeremy

Uzliku ios 8 uz ipad 2. Nerunāšu par jaunajām iespējām, bet…kategoriski iesaku ipad 2 lietotājiem neatjaunināt savas sistēmas uz ios 8. Iemesls ir viens – šī ierīce vienkārši nespēj to pavilkt. Viss bremzējās pie tam acīm redzami. Meklēšu kā var paveikt downgrade atpakaļ uz 7.1 (?) jo darboties ar ios8 uz ipad 2 īsti nav patīkami.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Tā varētu būt. Ja atradīsi labu pamācību kā tikt atpakaļ uz iOS 7, padod ziņu arī šeit. Paldies!

Edža
Guest
Edža

Kādēļ tehnoloģiju portāls tik kaismīgi ziņo par iJaunumiem, bet ne vārda par to ka pāris dienas pēc “smalkās” iOs 8 debijas tiek izlaista iOS atjauninājums (lasi kļūdu labojums) 8.0.1…. Kurš rada vēl lielākas šaizes…. ;) :D
http://m.delfi.lv/bizness/article.php?id=45018570

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Paldies par ziņu! Izpētīju vairāk tās problēmas un publicēju mazliet plašāku rakstu par pirmajām jauno iPhone 6 problēmām: http://www.kursors.lv/2014/09/25/jaunos-iphone-6-vaja-problemas/

Edža
Guest
Edža

Lūdzu, nav par ko! :)