Skaidra lieta, ka daudzi iOS ierīču īpašnieki vakar, pēc pusnakts iestājoties solītajam 17. septembrim, gaidoši spaidīja ikonu ar zobratiņiem (Settings) un atkal un atkal lika savam āboļainajam knubiņam pārbaudīt, vai nav pieejama jaunā iOS operētājsistēma.

Nebija.

Bet būs – 10:00 no rīta pēc Kupertino (PDT) laika, respektīvi, astoņos vakarā pēc mūsu laika. Palikušajās stundās ir noderīgi atjaunināt savas ierīces operētājsistēmas versiju līdz pagaidām jaunākajai – iOS 7.1.2., jo no agrākām versijām “ap taisno” uz iOS 8 atjaunināt nebūšot iespējams. iOS 8 darbosies uz iPhone 4S un jaunākiem, uz iPad 2 un jaunākiem, un uz 5. paaudzes iPod touch. Vairāk par iOS 8 iespējām vari izlasīt Apple tīmekļa vietnē (latviski).

2014-09-17_1207

19 komentāri

   • Cik esmu novērojis, tad parasti par iPhone un arī par Macbook Air, šādi izsakās cilvēki, kuriem nav naudas un jāsamierinās un jādzīvo pat ne ar andoīd flagmani, bet ar pašvaku 2gadus vecu lēnu bremzi un laptopu ar dual core veco inteli.

   • Tāpēc, ka kopš iOS izstrādāšanas Apple OS kvalitāte dramatiski krītas ar katru versiju. Jāgaida pirmie patči un tad var domāt par instalēšanu.

    • Kurā OS X 10.9.x pačā Mail sāka normāli finkcionēt? Kādā otrajā? Gļuki ar VPN tikai šodien solās būt sataisīti. Kas tur vēl bija… jau aizmirsies, externālie ekrāni 10.8? Tāda sajūta, ka Apple tā spiež uz tām savām trubām un aipadiem, ka pilnīgi aizmirst par OS X kvalitāti. Var jau būt ka ar iOS ir savādā un bez lielākas baterijas tērēšanas citu gļuku parasti nav, bet OS X tiek izlaisti ar katru versiju zaļāki.

 1. Vecākam iPhone modelim neredzu jēgu šo iOS8 vispār likt. Iegūstam muļķīgu health aplikāciju, paredzamo teksta ievadi TIKAI ANGĻU valodā un pavisam neizteiksmīgu rīku joslu (to swipe up), kas vispār neiet kopā ar kopējo dizainu un izskatās kā kaut kur kaimiņu kantorī izstrādāta. Time Lapse kamerā… nu labi, tas arī tāds hipsteru jociņš ne reāli izmantojams rīks. Tāpat visas viņu icloudu tiešās sinhronizācijas nav saistošas, OneDrive no Microsoft šķiet ērtāks un lietojams no dažādām iekārtām, tajā skaitā viegli piekļūstams no web,varbūt icloud ir tikpat advancēts, bet ko darīt, ja nomainīšu iekārtu uz Android vai WIndows Phone, nāksies atvērt jaunu servisu citur? Labāk uzreiz to daru pie kāda trešā ražotāja.

 2. Uzliku uz sava īpada. … vells nekāda wow… kā bija viss caur ķermeņa apakšējo atveri tā arī palika… tā arī neatradu kur var piekļūt tam smalkajam icloddraivam….. vienīgais kas priecē, ka 3. pušu appiem, kuri jau pirms tam bija ok, parādās special uzlabojumi, kas padar dzīvi vēl ērtāku…
  Varbūt tam ābolkantorim ir laiks aiziet pakonsultēties pie populārāko aplikāciju izstrādātājiem… un arī pie konkurentiem….

 3. Uzliku ios 8 uz ipad 2. Nerunāšu par jaunajām iespējām, bet…kategoriski iesaku ipad 2 lietotājiem neatjaunināt savas sistēmas uz ios 8. Iemesls ir viens – šī ierīce vienkārši nespēj to pavilkt. Viss bremzējās pie tam acīm redzami. Meklēšu kā var paveikt downgrade atpakaļ uz 7.1 (?) jo darboties ar ios8 uz ipad 2 īsti nav patīkami.

Ir ko teikt?