Jau rīt saulainajā Kalifornijā Apple aizvadīs savu jaunāko produktu un pakalpojumu prezentācijas pasākumu. Viss liecina par to, ka šajā pasākumā tiks prezentēts ilgi gaidītais iPhone 6 (varbūt pat divi šīs ierīces modeļi), jaunākās iOS un OS X operētājsistēmu versijas un, iespējams, pat par iWatch iesauktais Apple veidotais viedpulkstenis. Apple pēdējo gadu laikā ir novākusi spēcīgu dizaineru un modes industrijas pārstāvju komandu un valkājamās ierīces izlaišana ir tikai laika jautājums.

Šim pasākumam tiks nodrošināta video tiešraide, kas būs pieejama Apple tīmekļa vietnē: apple.com/live rīt sākot no 20:00 pēc Latvijas laika. Piezīmēšu, ka tiešraides video aplūkošana būs pieejama no Mac un iOS ierīcēm vai Apple TV.

Reklāma

Vai nāksi lasīt Kursors.lv teksta tiešraidi?

Iepriekšējam Apple pasākumam iemēģinājām veidot Kursors.lv teksta tiešraidi, tomēr ne pārāk veiksmīgi izvēlētais tehniskais risinājums liedza to veiksmīgi aizvadīt līdz beigām. Tomēr ir skaidrs, ka ar citiem rīkiem tas būtu pilnībā realizējams pasākums un tāpēc jautājums jums, lasītāji. Vai pēc šādas teksta tiešraides ir vajadzība un vai nāksiet šeit lasīt par Apple prezentētajiem jaunumiem brīdī, kad par tiem uzzina visa pasaule? Ja būs attiecīgs pieprasījums, darīsim visu, lai šoreiz jūs nepieviltu! :)

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artūrs

Skatīšos tiešraidi, bet noteikti gribētu lasīt tavu teksta tiešraidi!

arvix

Es laikam arī Ugunsgrēka vietā ar aļāku noskatīšos tiešraidi :)

LOOK

Varbūt pat labāk nākamajā dienā uzrakstīt kvalitatīvu kopsavilkumu, kuru palasīt tā nesteidzoties.

Kristaps Skutelis

Kopsavilkums pavisam noteikti būs, par to vispār nav šaubu.

GuntisD

Labprāt pie kursors.lv sekotu līdzi “teksta tiešraidei”, ja to spētu nodrošināt kaut mazliet tuvu līdzīgā līmenī kā to dara The Verge :) Taču tas laikam būtu par daudz prasīts…

Kristaps Skutelis

Līdz The Verge, Engadget u.c. līmenim vēl ir jāpaaugas, jo nepietiek ar tikšanu uz šāda līmeņa pasākumu (es neteiktu, ka tas ir pavisam nereāli), vajag arī pārdomātu tehnisko risinājumu un vismaz dažu cilvēku darba rokas, lai varētu to nodrošināt pavisam pasaules līmenī.

Bet domāju, ka ir jēga arī no mūsu mēģinājuma saprotamā latviešu valodā skaidrot par pasākumā notiekošo. Īpaši jau tāpēc, ka tiešraide ne visiem būs pieejama.

jānis

Dižu jēgu no tā neredzu. Ja būs brīvs vakars, paskatīšos kādu no lielajiem tehnoloģiju portāliem. Nu vai pašu Apple strīmu.

Kaspars

Tā, kā apple tehnikas pa rokai nebūs, tad labprāt pasekotu līdzi vismaz texta tiešraidei, tā ka uz priekšu!