Google Photo (apvienojumā ar Picasa) fotogrāfiju glabāšanas funkcija ir viena no nedaudzajām iespējām, kas vispār saista lietotājus pie Google+. Automātiskā fotogrāfiju ielāde no datora un viedtālruņa, efekti, uzlabojumi un dalīšanās iespējas izmanto ļoti daudzi Google+ lietotāji visā pasaulē. Es uzskatu Google+ par ērtāko bilžu rezerves kopiju tiešsaistes servisu.

Tiek baumots, ka Google+ tiks atdalīts no Photos. Pagaidām netiek nekas sīkāk izpausts, bet pastāv iespēja, ka Google+ tiks pārveidots vai pat slēgts.

Google+ pārveidošanas dienas kārtībā varētu būt Photos izveidošana par atsevišķu aplikāciju, kurai nevajadzētu Google+ aplikāciju kā obligātu blakusproduktu. Iespējams, ka Photos varētu iet Instagram ceļu, tikai atrastos Google paspārnē.

Jebkurā gadījumā – Google+ atdalīšana no Photos ir ilgi gaidīts solis. Tas Photos servisam atnesīs jaunus lietotājus un Google nāksies šo servisu attīstīt un uzlabot.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krist2ps

Izskatās, ka pasaulē laikam tehnoloģiju ziņas kārtējo reizi aptrūkušās? Tikai vienu Google, Google un vēlreiz Google dzirdu :) Taču, nekā jauna tāpat pie viņiem neredzu…

Ivars Indāns

Atjaunos bijušo picasaweb? – tikai pozitīvi.

Pic

Picasaweb joprojām darbojas

Aldis

Tač agrāk jau bij tieši tā – Picasa aplikācija datorā kas sinhronizējās
ar web-u.. un bez nekāda Google+… :D Protams – bij labāk. Es tikai
par. Tā kā neizmantoju Google+ tad tikai priecātos no tā iziešanas no
mana viedtālruņa.