Web Analytics
More
  Reklāma

  Latvijā ienāk jauna mobilo maksājumu sistēma WoraPay

  Jaunākie raksti

  Viedtālruņi nu jau labu laiku vairs nekalpo tikai saziņai un izklaidei vien – telefonus maksājumu veikšanai Baltijas valstīs lieto vairāki simti tūkstoši cilvēku, un to izplatība ik dienas pieaug.

  Mobilo maksājumu pakalpojumu līdera Latvijā – SIA Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš norāda, ka mobilie maksājumi kļūst arvien populārāki, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām un uzņēmumu gatavībai ieviest jauninājumus. „Mobilo maksājumu popularitāte strauji pieaug – piemēram, Rīgā jau puse autostāvvietu lietotāju maksā, izmantojot mobilo tālruni. Tomēr, neskatoties uz to, šajā jomā ir vēl daudz darāmā un katrs jauns tirgus dalībnieks, kas nāk ar inovatīvu, līdz šim nebijušu vai maz izplatītu risinājumu, veicina kopējo attīstību, tādēļ mēs esam pozitīvi noskaņoti pret Lietuvas WoraPay ienākšanu Latvijā,” norāda Ģirts Slaviņš.

  Reklāma

  WoraPay mainīs mobilo maksājumu paradumus Latvijā

  Piedāvājot vienu no mūsdienīgākajiem rēķinu apmaksas veidiem, jau drīzumā darbu Latvijā sāks mobilo maksājumu sistēma WoraPay, kas nu jau veiksmīgi ieviesta Lietuvā un Igaunijā. WoraPay piedāvātais maksājumu risinājums, atšķirībā no jau populārajiem SMS norēķiniem, balstās uz QR koda izmantošanu, turklāt tirgotāji un finanšu institūcijas šo maksājumu veidu varēs integrēt jau esošajās aplikācijās. „WoraPay piedāvā atvērtu ekosistēmu, kurā kopīgi darbojas dažādu banku, tirgotāju un pakalpojumu sniedzēju risinājumi viedtālruņiem vai tā sauktie mobilie naudasmaki,” stāsta WoraPay līdzdibinātājs Aurimas Bakas.

  Viedtālruņu lietotājiem jaunais norēķinu veids nozīmēs vēl ātrāku un ērtāku maksājumu veikšanu – noskenējot QR kodu būs iespēja saņemt, aplūkot un apmaksāt rēķinu. Tam nepieciešams lejupielādēt aplikāciju, piemēram, Wio vai Paysera, kas pārbauda konta atlikumu un automātiski veic samaksu par preci vai pakalpojumu.

  [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=yA7jlaQ1M70]

  Uzņēmēji gatavi uzticēties jaunākajām tehnoloģijām

  WoraPay līdzdibinātājs Aurimas Bakas skaidro, ka šobrīd var vērot uzņēmēju gatavību un vēlmi ieviest jauninājumus, jo, pieaugot viedtālruņu izplatībai no vienas puses un maksājumu apkalpošanai novirzītajām izmaksām no otras, uzņēmēji meklē veidu kā ietaupīt, vienlaikus paaugstinot klientu ērtības. Piemēram, ieviešot WoraPay piedāvāto maksājumu risinājumu, restorāni var efektīvāk izmantot viesmīļu laiku, bet degvielas uzpildes stacijas – efektīvāk apkalpot klientus, piedāvājot alternatīvu klātienes apkalpošanai vai norēķiniem ar karti, turklāt iespējamas arī pavisam jaunas pārdošanas un klientu apkalpošanas iespējas. QR kodu maksājumu priekšrocības, pirmkārt, izmantojamas mazumtirdzniecībā, tomēr WoraPay ir izveidojis arī inovatīvu risinājumu ziedojumu vākšanai, kas apliecina, ka tehnoloģiju iespējām nav ierobežojuma.

  Kā minēts iepriekš, WoraPay risinājums neizslēdz jau šobrīd plaši piedāvātās maksājumu iespējas, proti, banku, pakalpojumu sniedzēju, pārdevēju aplikācijas – QR koda maksājumu platformu iespējams integrēt jau pastāvošajās maksājumu sistēmās. Tas nozīmē, ka Latvijas iedzīvotāji drīzumā savu iecienīto pakalpojumu sniedzēju mobilajās aplikācijās atradīs arī iespēju norēķināties ar QR koda starpniecību.

  WoraPay ir mobilo maksājumu sistēma finanšu institūcijām un mobilajiem naudasmakiem, kas ļauj veikt maksājumus par precēm un pakalpojumiem, noskenējot QR kodu. Šobrīd WoraPay risinājums darbojas 150 vietās un galvenie tā klienti ir Lukoil, Čili pica, Take Way, Activity Gifts u.c. WoraPay izveidoto maksājumu platformu izmanto tādi mobilie naudasmaki kā Paysera, Medicinos Bank, Moblet un citas finanšu institūcijas un mobilie naudasmaki Centrālajā un Austrumeiropā. Papildu informācijai apmeklējiet: www.worapay.com.

  WoraPay_infografika_mobilie naudasmaki

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  01.08.2014 09:25

  WhorePay :D

  Martins
  01.08.2014 10:01

  Reali mums ir vajadziga maksajumu sistema, kas mazinatu klientu/tirgotāju atkaribu no bankām.

  re-mix
  01.08.2014 11:33

  Leiši ibio

  01.08.2014 12:51

  Slaviņš, ja nemaldos, ir viens no Draugiem.lv fruktiem.

  Reklāma