Sportotājiem visdažādākajās disciplīnās ir pieejama jauna Latvijā radīta mobilā aplikācija OPPO for sport. Ar tās palīdzību iespējams jebkurā laikā un vietā atrast sev pretinieku, lai, piemēram, spēlētu skvošu, tenisu, volejbolu, futbolu, šahu vai citu sporta veidu, kur nepieciešams oponents. OPPO piemērota arī komandām, lai atrastu saspēles pretiniekus un komandas biedrus.

OPPO ir unikāla mūsdienu aplikācija, kas interaktivitāti un sociālo tīklu pieredzi pārnes uz specifisku interešu sfēru. Tai nav analogu sporta un aktīvā dzīves veida jomā.

Aplikācija darbojas ļoti vienkārši. Tās lietotājs var pievienot savu vai apskatīt citu, jau reģistrētu lietotāju pievienotus sportiskos izaicinājumus, atlasot tos pēc sporta veida, sportiskā līmeņa un lokācijas, un pieteikties kopīgai nodarbībai. OPPO lietotāji viens otra profilam var pievienot komentārus un vērtējumu, tādējādi ļaujot citiem iegūt vairāk informācijas par konkrēto sportotāju, lai izvēlētos atbilstošāko pretinieku, ņemot vērā citu rekomendācijas. Aplikāciju var izmantot arī komandas sporta veidos, meklējot pretiniekus vai komandas biedrus sporta nodarbībai.

“OPPO paredzēta tiem, kas nodarbojas ar jebkādu sporta veidu, kur nodarbībai nepieciešams pretinieks. Es pats spēlēju skvošu un vēlos savu līmeni tajā arvien uzlabot, bet ik reizi pierunāt kādu no aktīvajiem draugiem uz nodarbību nemaz nav vienkārši, īpaši, ja viņi nav tik ļoti aizrāvušies ar to pašu. Turklāt ar laiku spēles partneri viens otram kļūst paredzami, tāpēc attīstīt savas sporta prasmes labāk iespējams jaunos izaicinājumos ar pretinieku, kas nav tik labi zināms. Tāpēc radās ideja par šādu aplikāciju, ar kuras palīdzību sportiski aktīvajiem cilvēkiem ātri un ērti satikt oponentus, ar ko saspēlēt un turpināt izaugsmi. Iespējams, reiz OPPO lietotāji varēs izaicināt arī, piemēram, Jāni Šmēdiņu vai pat Ernestu Gulbi,” stāsta aplikācijas autors Gatis Veikšins, OPPO idejas autors un izveides komandas vadītājs.

Aplikācija OPPO for sport bez maksas pieejama App Store.

screen568x568 screen568x568 (1) screen568x568 (2)

13
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Elva VaivaredavfreimmankulitoKristaps Skutelis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
mankulito
Guest
mankulito

Forši, tikai džeki aizmirsuši, ka Android ir populārāks lv.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kāda nozīme tam, kas ir populārāks Latvijā? Android kā platforma taču ir populārāka arī globāli, tomēr daudzi izstrādātāji sāk tieši ar iOS aplikāciju versijām.

mankulito
Guest
mankulito

Muļķīgs ieradums, ko sen jau vajadzēja mainīt.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kāpēc muļķīgs?

mankulito
Guest
mankulito

Kādreiz to darīja, jo Android bija mazāk lietotāju. Loģiski. A tagad? Tikpat loģiski būtu sākt ar Blackberry vai Symbian.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Jā, protams, var taisīt aplikācijas jebkādām platformām. Galvenais, lai tās darbināto ierīču lietotāji ir aktīvākie aplikāciju lietotāji un gatavi par to izmantošanu maksāt. Šajā ziņā iOS pagaidām ir priekšā Android un to apliecina neskaitāmi pētījumi. Bez tam, cik man zināms, tad par Android aplikācijām pagaidām Latvijas izstrādātāji nevar tiešā veidā saņemt naudu. Protams, konkrētās aplikācijas autoriem noteikti ir savs skaidrojums, jo pagaidām tā ir bezmaksas.

mankulito
Guest
mankulito

Sākumā vajadzētu domāt, kā padarīt populāru, nevis kā naudu saņemt :D

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Ne gluži, sākumā vajadzētu domāt kā aplikāciju izveidot lietotājam noderīgu, lai tas pats gribētu par to maksāt :) Tad būs ij popularitāte, ij naudiņas.

mankulito
Guest
mankulito

Tieši tā – lietotājam. Kuriem nav ios.

davfreim
Guest
davfreim

Loģiski, ka uz iOS taisa,androīdisti pārsvarā visu zog, žēl 1Eiro, lai nopirktu aplikāciju, nedod dievs ja būs 3Eur…

Cik esmu lasījis, tad ar iOS aplikāciju var vidēji nopelnīt 3-4x vairāk nekā ar identisku android

mankulito
Guest
mankulito

Tā jau ir Google vaina, ka atļauj kreisās apk instalēt.

davfreim
Guest
davfreim

Tā ir lietotāju vaina, ka negrib un netaisās nemaz par kaut ko maksāt.

Elva Vaivare
Guest
Elva Vaivare

Manuprāt, tā zagšana jau nemaz nav tik lielos mērogos. Un sazogoties tikai pats var sev ieknābt: http://www.welivesecurity.com/2014/08/12/krysanec-trojan-android/