SwiftKey ir iecienītākā Android ekrāna klaviatūras aplikācija, kas pavisam nesen kļuva par bezmaksas aplikāciju Google Play veikalā. SwiftKey piedāvā ērtu klaviatūru un aplikācija mācās no lietotāja paradumiem, piedāvājot nākamos vārdus un labojot neprecizitātes arī latviski. Šķiet, SwiftKey ir sasniegusi savu pārbāztības slieksni, tā ir kļuvusi lēnīga, bet jaunā aplikācijas versija to (gandrīz) izlabo.

SwiftKey klaviatūrai ir nejauks ieradums parādīties ekrānā vairākas sekundes pēc tās izsaukšanas. Komentāru sadaļā lietotāji norāda, ka v5.0.2.4 labojums tomēr nav spējis izskaust aplikācijas lēno darba uzsākšanu. Mani novērojumi liecina par to pašu – nekas nav kļuvis ātrāks.

Aplikācijas jauninājums piedāvā arī jaunas klaviatūras izkārtojuma tēmas, bet ko gan tādas dod, ja pati aplikācija ir lēnīga. Faktiski tās startēšana tiek novērtēta kā vislēnākā no populārākajām Play veikalā esošajām klaviatūru aplikācijām. Latviski rakstošajiem gan nav milzīgas izvēles, jo SwiftKey šajā disciplīnā pārspēj citas aplikācijas, bet angliski rakstošiem ir milzīgas iespējas lietot citu ekrāna klaviatūras aplikāciju, piemēram, Swype vai Google tastatūru, kas ir pieejama bez maksas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Man ir gana labi ar Xperia oriģinālo klaviatūru.

LOOK

Man arī tā likās, līdz pamēģināju Android L klavieri (mazāk kļūdu).

..

nezinu, nejūtu uz nexus 5 nekādas aiztures, varbūt uz vājākiem telefoniem tā ir. Lietoju SwiftKey jau divus gadus, un neko labāku neesmu atradis, gan no vārdu paredzēšanas viedokļa, gan arī no izskata, salīdzinot ar to pašu google oriģinālo tastatūru.

mankulito

Ieladejas ok, ja neliek tās jaunās, raibās themes.