Facebook jau iepriekš ziņoja, ka plāno pavisam atšķelt sociālā tīmekļa funkciju no čata izmantošanas. Facebook Messenger aplikācija kļūs par vienīgo saziņas līdzekli Facebook mobilo ierīču pasaulē. Lietotāji nevarēs Facebook aplikācijā uzsākt saraksti, tā vietā tiks piedāvāta iespēja lejupielādēt Facebook Messenger. Daudzi noteikti nevēlēsies iet šo uzspiesto ceļu, jo Facebook Messenger aplikācija tiek uzskatīta par diezgan ievērojamu vietu RAM atmiņā aizņemošu (ap 50 MB).

Facebook Messenger aplikācija ir ērtāka un labāk pārskatāma, nekā sarakstes sadaļa pamata Facebook aplikācija. Visi lietotāji būs pamanījuši Chat Heads funkciju, kas parāda jaunas ziņas saņemšanu ar nelielu sūtītāja bildi. Jāatzīst, ka man šī funkcija nešķiet vilinoša, kā arī izmantoju citas Android iespējas, kas ērti parāda ienākošās ziņas, piemēram, AcDisplay.

Facebook mājas lapas mobilās versijas izmantotāji un galddatoru lietotāji pagaidām var nesatraukties, jo Facebook vēl nav paziņojuši par invāziju datoros ar Facebook Messenger programmu.

Idejiski līdzvērtīgi [cūcīgi] ar aplikācijām žonglē Foursquare un Swarm, un jau daudzi Foursquare rūdītie fani paziņojuši, ka uz kaut kādu Swarm negrasās pārcelties.

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
mankulitoDairis JankovskisMartin Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Martin
Guest
Martin

Tikai un vienīgi Telegram messenger

Dairis Jankovskis
Guest
Dairis Jankovskis

Tā kā esmu apmierināts ar 3Gs darbību ikdienā, tad iOS6 atbalsts uz tādu Swarm ir izpalicis. Jāsāk domāt par Upgrade. Ikdienā traucē, ka viena funkcija (manā skatījumā) tiek sadalīta pa vairākām aplikācijām.

mankulito
Guest
mankulito

Arī Drive appu taču šogad sačakarēja, aizliedzot labot failus. Trīs ikdienā lietojamas apps šogad, visi grib piespiest vēl kādu mēslu uzinstalēt.