Eiropas HTC One M8 uzsācis saņemt Android 4.4.3 KitKat jauninājumu. Tas tehniski ir Android 4.4.3, bet ar to komplektā nāk Android 4.4.4 drošības labojumi. Var uzskatīt, ka faktiski tiek saņemts Android 4.4.4 KitKat.

Interesenti jau būs noskaidrojuši, ka jauninājuma versija Eiropas modelim ir ar numuru 2.22.401.4 un tā aizņem ievērojamus 613 MB. Nesen Android 4.4.4 KitKat jauninājumu saņēma arī manas mājas iemītnieks Moto G, bet tam lēciens no 4.4.2 uz 4.4.4 aizņēma vien 167 MB, ja atmiņa neviļ.

Saņemtie sistēmas uzlabojumi – Android 4.4.3, drošības ielāpi un ātrdarbības uzlabojumi. Jaunas versijas saņems kameras, galerijas, iestatījumu un HTC Sync Manager aplikācijas. Tāpat uzlabojumi skars Boomsound, Extreme Power Saving Mode, Motion Launch, Quick Setting aplikācijas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
K.K.

Vakar arī HTC One Mini parādījās apdeits ar Android 4.4.2. un Sense 6.0

Kurlander

Ļoti labā ziņa ir tā (par kuru nez kāpēc nerunā), ka jaunajā updeitā tagad ir iekļauts HTC File manager, kurš spēj kopēt un pārsūtīt datus no telefona atmiņas uz ārējo SD atmiņu. Kā zināms saistībā ar Kitkat ierobežojumiem 3. pušu aplikācijām nav atļauts kopēt datus starp telefona un SD kartes atmiņām.

asd

atjauninājums būs pieejams arī htc m7 ?