Kurš gan varēja iedomāties, ka lēkājošs taisnstūris spēs tik ļoti aizraut publiku jau vairāku gadu garumā un piedzīvot iznākšanu uz vairākām spēļu platformām? Thomas Was Alone spēle tagad pieejama arī Android lietotājiem, lai tie varētu izbaudīt neierasti aizraujoši minimālisma stilā ieturētu spēli.

Thomas Was Alone iznāca 2010. gadā kā kārtējā Flash bāzētā spēle. Tā ātri iekaroja spēlētāju cieņu un īsā laikā ieguva Microsoft Windows un Mac versijas. Spēle pieejama arī PlayStation 3 un Vita lietotājiem. Pēdējie spēlei pievienojas Android viedtālruņu un planšetdatoru īpašnieki.

Reklāma

Taisnstūris Tomass spēs aizraut katru, kurš izmēģinājis spēkus šajā spēlē. Spēlē ir 100+20 līmeņi, kuru iziešanai nāksies paļauties uz loģiku un veselo saprātu.

Diemžēl spēles cena 3.14 eiro ir diezgan augsta, bet spēles cienītāji to noteikti var atļauties. Google Play veikala adrese norādīta pie Avota.

[youtube=www.youtube.com/watch?v=Yts5gbBEyeQ]

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
mankulito

Es esmu minimālists, bet šāda tipa štrunti kretinē. Iemācījies kāds students uztaisīt 90. gadu līmeņa mēslu, un davai dragāt.

Piu

Haters gonna hate! :D
Šī spēle (un citas kluču spēles) uzskatāmi parāda, ka laba spēle nav kruta grafika, bet labs gameplay

mankulito

būs labi, hipster, neviens neheito.