Šī gada otrais ceturksnis Latvijas Mobilajam Telefonam (LMT) bijis īpaši veiksmīgs – salīdzinājumā ar pagājušā gada otro ceturksni par 4,4% audzis uzņēmuma apgrozījums un par gandrīz 22 tūkstošiem pieaudzis arī klientu skaits.

LMT prezidents Juris Binde: „Sasniegtie rezultāti apliecina, ka darām pareizās lietas pareizajā laikā. Esam spējuši izveidot labu balansu starp cenām un sniegtajiem pakalpojumiem, lai investētu attīstībā un radītu klientiem arvien jaunas iespējas un pakalpojumus. Pirmie uzsākot 4G tīkla izbūvi Latvijā, esam būtiski mainījuši lietotāju pieredzi ar mobilo internetu. Līdz ar to strauji pieaug ne tikai LMT interneta lietotāju skaits, bet arī datu patēriņš, kas veido jau gandrīz trešdaļu no LMT pamatpakalpojumu ieņēmumiem.”

LMT klientu skaits šā gada otrā ceturkšņa beigās bija 1 091 051. Savukārt uzņēmuma apgrozījums sasniedza 42,4 miljonus eiro. LMT EBITDA rādītājs (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) salīdzinājumā ar pagājušā gada otro ceturksni audzis par 13,6% sasniedzot 13,5 miljonus eiro.

Kopējais LMT tīklā pārraidītais datu apjoms pieaudzis vairāk nekā 2.5 reizes salīdzinot ar pagājušo gadu. Līdz ar 4G interneta piedāvājumu mājai un birojam īpaši strauji audzis tieši datu pārraides apjoms datoros – gandrīz trīs reizes.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
davfreim

Nu ļoti labi, esmu apmierināts ar LMT mobilo internetu, planšetē pat varu vilkt torrentus un nesit tas tik ļoti pa kabatu un ātrums super.