Lielākās sūdzības Apple viedtālruņu lauciņā ir par to izmēriem, precīzāk – ekrānu collām. Baumu līmenī tika minēts, ka jaunais iPhone 6 varētu saņemt divu izmēru ekrānus – 4.7 collas, kā arī 5.5 collas būs tas īstais un pareizais izmērs jaunajam iPhone. Šādai izmēru dažādībai varētu piedēvēt arī maģiskas spējas pārvilināt daudzus Android lietotājus uz Apple. It īpaši tos, kuri nevēlas lietot 4 collu ekrānus.

Jaunās baumas norāda, ka tomēr tik drīz pie 5.5 collu iPhone varam arī netikt, kaut gan Apple turpinās tā izstrādi. Tās, protams, ir labas ziņas Samsung, jo viedtālruņu gigants vēl arvien regulēs parādi ar savu Note milztelefonu sēriju.

Reklāma

smartphone comparison graphic

Tiek ziņots, ka Apple iPhone 5.5 collu viedtālrunis atdūries pret dažādām safīra stikla izstrādes niansēm un lielākā problēma šobrīd esot skārienu nereģistrēšana ekrāna stūros.

Vēsture liecina, ka jauno 4.7 collu iPhone 6 varam gaidīt jau septembrī.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigars Dzerviniks

Nesaprotu, ar ko cilvēkus vilina tie milztelefoni. 4.7″ ir maksimums, kādu es varētu lietot.

mankulito

Man ir 4.7 , vairāk tiešām būtu mocības.

Arturs Nikiforovs

Es ar to nesaprotu, taču ir viens piemērs no dzīves… Ir cilvēki, kas slikti redz un viņiem lielāks ekrāns ar lielāku fontu nāk tikai par labu :)

Kristaps Skutelis

Arī mazākā ekrānā var noteiktās aplikācijās dabūt lielākus burtus.

Arturs Nikiforovs

Es biju domājis vairāk kā lielākus burtus, kas ir pārredzami ekrānā :) Ja ekrāns nav liels, tad vārds sanāk visā ekrāna platumā :)

davfreim

Man ar nepatīk lielie telefoni, tam man ir planšete :) 4″ apmierina, biju jau pieradis pie vēl mazākā iPhone 4

LOOK

Fonā redzami Androīdi!?!?!

Ivars Krafts

iPhone 4S ir ļoti optimāls. Nu vēl Samsung S3 mini un S4 mini pieciešami. iPhone 5S malu attiecība ir pilnīgi garām, lai gan tīri pēc collām vajadzēja būt OK. Ja iPhone 6 būs tādās proporcijās kā bildē, tad būs OK, bet jau tuvu nekomforta zonai.

lēpis

Kam vajag tos lielos palagus, nesaprotu? :)

x

piekrītu viedoklim, ka 4″+ fones ir skolēniem (nav kompja geimiem) un redzes invalīdiem (kā ir, tā jādzīvo)