Web Analytics
More
  Reklāma

  LG prezentē LG G3 “kompakto” versiju – LG G3 s

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka oficiāli tirgū laiž tālruni LG G3 s, kas ir augstu atzinību ieguvušā viedtālruņa LG G3 (kas šomēnes nonāk Latvijas veikalu plauktos) kompaktā versija. LG G3 s nodrošina līdzīgu premium klases lietotāja pieredzi, izsmalcinātu plūstošās arkas metālisko dizainu un ātru Laser Auto Focus tehnoloģiju, kas pieejama G3, taču krietni kompaktākā variantā ar piecu collu ekrānu, tādējādi paceļot to klasi augstāk par citām vidēja līmeņa ierīcēm līdzīgā cenā. Pasaulē jaunais LG G3 s tiks prezentēts kā LG G3 Beat, bet Eiropā šī ierīce būs pieejama ar nosaukumu LG G3 s.

  LG G3 s ir izstrādāts, lai apmierinātu zema līdz vidēja līmeņa viedtelefona segmenta klientus, kuri vēlas lielisku ierīci, kas ir krietni kompaktāka, taču pietiekami jaudīga, lai spētu darbināt visiecienītākās aplikācijas. Šobrīd ir daudz lielākas iespējas piedāvāt viedtālruni, kurš visu to spēj paveikt, taču par zemāku cenu nekā iepriekš. LG G3 s saglabā labākās G3 īpašības un funkcijas, nodrošinot tā vērtības un neietekmējot lietojamību.

  Reklāma

  LG G3 s aprīkots ar klasē lielāko piecu collu HD IPS ekrānu, ekrāna pret korpusu attiecībai veidojot 74,1% , sasniedzot augstāko pakāpi vidēja līmeņa viedtelefonu segmentā. LG G3 S piedāvā iespaidīgi plānu ietvaru un jaudīgu 2,540mAh akumulatoru.

  LG G3 S būtiskākās iezīmes:

  • Laser Auto Focus funkcija nodrošina iespēju G3 S fokusēt svarīgus brīžus ātrāk nekā līdz šim, ar lāzera stara palīdzību nosakot attālumu starp objektu un kameru.
  • Touch & Shoot funkcija ļauj lietotājiem vienkārši pieskarties jebkurā vietā ekrānam, lai fokusētu un uzņemtu fotogrāfijas, samazinot divu soļu procesu līdz vienam.
  • Gesture Shot nodrošina iespēju vienkārši savilkt roku priekšā ekrānam, lai automātiski sāktu trīs sekunžu atskaiti līdz fotogrāfijas uzņemšanai.
  • Viedā klaviatūra mācās lietotāja rakstīšanas paradumus, lai nodrošinātu ātrāku ievadi ar mazāk kļūdām, samazinot tās pat par 75%.
  • QuickMemo+ ļauj jums veikt īsus pierakstus, skices, pierakstīt piezīmes un būt radošiem un iedvesmas pilniem, cik vien vēlaties.

  Viedtālrunis debiju Dienvidkorejas tirgū piedzīvos 18.jūlijā, bet turpmāko nedēļu laikā tas kļūs pieejams arī citās pasaules valstīs. Cena un informācija par tālruņa pieejamību Latvijā tiks paziņota atsevišķi.

  LG G3 s galvenās specifikācijas:

  • Čipkopa: Qualcomm Snapdragon™ 400 processors 1.2 GHz Quad-Core
  • Operētājsistēma: Android 4.4.2 KitKat
  • Displejs: 5.0-collu HD IPS (1280 x 720, 294ppi)
  • Atmiņa: 8GB / 1GB RAM / microSD
  • Kamera: aizmugurējā – 8.0MP ar Laser Auto Focus / priekšējā 1.3 MP
  • Akumulators: 2,540mAh (izņemams)
  • Izmēri (G x P x B): 137.7 x 69.6 x 10.3mm
  LG G3 s
  LG G3 s
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Linda
  17.07.2014 10:56

  Laikam zinu, ko gribēšu, kad izbeigsies mans esošais telefons. :) Paldies.

  17.07.2014 18:33

  Nesen nopirku LG ar 1 GB RAM. Par īsu, jo pārbāzts ar LG sabāztiem bloatiem, ko nevar izdzēst bez rootošanas.

  Reklāma