No šodienas, 1.jūlija, arī LMT Okarte lietotājiem tāpat kā Latvijas Mobilā Telefona pēcapmaksas klientiem tagad ir pieejams zibenīgi ātrais LMT 4G internets. Ieviesti arī jauni un izdevīgāki Internets telefonā pakalpojumi, kas piemēroti 4G lietošanai.

„LMT tīkla attīstībā ik gadu iegulda vairāk nekā konkurenti kopā, lai pēc iespējas ātrāk visā Latvijā varētu klientiem piedāvāt modernākos pakalpojumus un augstu kvalitāti. Joprojām esam vienīgie, kas Latvijā klientiem piedāvā 4G internetu telefonā. Patiess prieks, ka tagad izdevies to nodrošināt arī priekšapmaksas klientiem, jo 4G tīkla iespējas sniedz pilnīgi jaunu interneta pārlūkošanas pieredzi,” norāda LMT viceprezidents Ingārs Pūķis.

Turpmāk visiem LMT Okartes lietotājiem katru mēnesi bez papildu maksas būs pieejams internets 50 MB apjomā (lietošanai Latvijā). Pēc šo 50 MB izmantošanas varēs izvēlēties – līdz mēneša beigām turpināt lietot internetu ar samazinātu ātrumu bez papildu maksas vai iegādāties kādu no jaunajiem interneta pakalpojumiem. LMT Okarte Internets telefonā nedēļai 25 MB maksā 50 centi, 100 MB – 1 eiro un 1,5 GB – 2 eiro. Tos var iegādāties ar īsziņas palīdzību.

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas interneta tīkls, kas izmanto vismodernāko tehnoloģiju – LTE. 4G nodrošina zibenīgi ātru un stabilu internetu, kā arī īpaši īsu reakcijas laiku – satura ielādes uzsākšana notiek vienā acumirklī. LMT ir plašākais 4G tīkls Latvijā – šobrīd tas pieejams jau vairāk nekā 50% Latvijas iedzīvotājiem. LMT turpina investēt tīkla attīstībā, lai 4G būtu pieejams visā Latvijā.

Lai izmantotu 4G iespējas, viedierīcei jābūt 4G tīkla atbalstam, kā arī 4G SIM kartei, ko LMT klientu centros var saņemt bez maksas. Puse no jaunajiem viedtālruņiem pārdošanā jau tagad ir ar 4G atbalstu. Tāpat jaunie rūteri internetam mājās vai birojā darbojas 4G tīklā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rihards Šešo

Cienu LMT! Manos laukos (meža vidū) Āraišos Nets ir zibenīgs, kačāju filmas ar 5Mb/s ātrumu atnāk 2-5 minūtēs (1.45Gb)

Normunds Gulbis

un 2.eiro ir izsterets

Garaisezis

Pie Latvijas algām nežēlīgi dārgas cenas, salīdzinot ar citiem kaimiņiem EU.

Kristaps Skutelis

Apkoposi citu valstu cenas, lai varam uzskatāmi salīdzināt?

Kristaps Skutelis

Nomedīju šādu LMT prezentētu grafiku par mobilo sakaru pakalpojumu izmaksām gadā.

Andrē

Cienu LMT! 50MB vienmēr noderēs pat ja ikdienā izmantoju tikai Wi-Fi, jo gadās ka vajag apskatīties šo to un nav tuvumā Wi-Fi.