Reklāma

BlackBerry gatavo ļoti savādu (kantainu) telefonu

Jaunākie raksti

Lai arī vairums BlackBerry jau ir norakstījuši, tomēr šis tehnoloģiju uzņēmums vēl nav miris un ik pa laikam izlaiž pa kādam produktam un pat gatavo jaunas ierīces. Šogad BlackBerry izlaida vidējās klases Z3 un drīzumā sagaidāmi divi jauni BlackBerry telefoni.

Ja BlackBerry Classic nosaukums uzskatāmi norāda, ka tas būs klasisks blekberijs, tad BlackBerry Passport ir kaut kas pagalam interesants. Tā ir īpaši kantaina ierīce, kas aprīkota ar 4.5 collu 1440 x 1440 pikseļu izšķirtspējas displeju. Interesanti, ka zem tās novietota fiziska QWERTY tastatūra, kuras BlackBerry vienmēr ir mācējis veidot. Zemāk bildē var redzēt šo ierīci “dabā”, to pēdējā finanšu atskaites prezentācijā žurnālistiem uz īsu brīdi parādīja BlackBerry tagadējais vadītājs Džons Čens. Paredzams, ka oficiāli šis produkts tiks prezentēts jau septembrī.

Šī ierīce ir platāka par visnotaļ lielo Samsung Galaxy Note 3 milztelefonu un īsti nav skaidra tā mērķauditorija. Var diezgan droši pieņemt, ka šis telefons tiks mērķēts uz biznesa lietotājiem, tomēr tā dizains ir tik jancīgs, ka uz testu to centīsimies nomedīt arī mēs. Vai Latvijā vēl ir BlackBerry ierīču fani, kam būtu aktuālas šī ražotāja ziņas un tā ierīču testi?

Foto autors: David Friend

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kad es beidzot saņēmos un kā otru telefonu iepirku BB, uzzināju, ka serviss tam vairs nemaz nav pieejams, Bite atslēgusi šo servisu un nemaz neplāno atjaunot. Kristaps varētu noskaidrot kaut ko sīkāk? Man neizdevās uz konkrētā modeļa pat internetu pieslēgt, kur nu vēl izslavētais mesidžu serviss.

Muļķības! Bite Latvija nodrošina ar BlackBerry pakalpojumu!: http://www.bite.lv/lv/private/services/tariff-plans#tab_2

Kā jau Kristaps minēja Q10/Z10 un vispār jebkuram BB OS 10 telefonam nav nemaz nepieciešams BlackBerry pakalpojums!

Nekad neesmu lietojis BB telefonu,taču man bija Nokia E6 ar qwerty un man patika. Būtu interesanti palasīt kvadrātainā BB testu.

arvien vairāk un vairāk kā nākošo telefonu apsveru ar fizisko qwerty, pa pusotru gadu rakstīšana ar touch ir noriebusies līdz kaklam. Un BB ir kā visticamākais kandidāts. Priecājos, ka atšķirībā no Q10 ir atgriezuši arī navigācijas pogas :)

Ja ir iespējams, ar prieku lasītu BB testus.

Tur jau tā lieta, ar BB ir visādas problēmas, valoda, viduvējā kamera pat flagmaņiem, cik zinu arī navigācija @LV ir nekāda, bet neērtība ar touch klaviatūru ir kļuvusi pārāk nospiedoši kaitinoša..

nu par navi nav tiesa uz mana Bolda (pirms 2 gadiem) nebija problēma, pat labāka uz to mirkli kā Google maps. Domāju, ka pašreiz ir vēl lābak, jo vari vilkt jebkuru Android navi aplikāciju.

Godīgi sakot pameklēju info par Passport un liekas, ka būs jāpaseko līdzi šim aparātam. Izskatās savāds, bet iespējams, dabā izskatīsies krietni labāk. Patīk jau man tie BB qwerty. Vienīgi šaubas, vai tik šaurā joslā ieliktā klaviatūra netraucēs turēt un rakstīt vienlaicīgi, jo būs disproporcija starp turēšanas vietu uun pārkari, ja tā var izteikties.

Izskatās atšķirīgi no standarta “androīddizaina a la samsung” un stilīgi…

izskats ir no sērijas “lol” :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma