Reklāma

Accenture Latvia aicina studentus bez maksas apgūt programmēšanu

Jaunākie raksti

Capital uzņēmumiem dod iespēju gudri pārvaldīt savas Apple ierīces ar Apple Business Manager

Uzņēmums Capital, kas ir Apple oficiālais pārstāvis, piedāvā ne tikai iegādāties ierīces, bet arī sniedz dažāda veida pakalpojumus. Pēdējo...

“Audi” pēc 2026. gada vairs neradīs jaunus modeļus ar iekšdedzes dzinējiem

Kā vēsta ziņu aģentūra Reuters, vācu autoražotājs jau no 2026. gada vairs neradīs jaunus modeļus ar iekšdedzes dzinējiem, tiesa, "Audi"...

ASUS izziņojis pieejamas cenas ExpertBook B1 un L1

ASUS izziņojis jaunos ExpertBook B1 un L1 klēpjdatorus, kas ir ne tikai pietiekami viegli un jaudīgi, bet tie arī...

Kļūda iOS operētājsistēmā pārtrauc Wi-Fi pieslēgumu, ja tam ir dīvains nosaukums

Interesantu kļūdu iOS 14 operētājsistēmā atradis drošības pētnieks Karls Šū (Carl Shou), apgalvojot, ka iPhone pieslēdzoties pie bezvadu interneta...

RTU zinātnieki attīsta risinājumu, kas ļaus ēkām pielāgotiess temperatūras maiņām

Aizgūstot idejas no dabas, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) zinātnieki attīsta viedu un...

Lai mazinātu brīvo darbavietu skaitu informācijas tehnoloģiju tirgū un veicinātu Latvijas konkurētspēju starptautiskajā IT pakalpojumu tirgū, Accenture Latvia aicina informāciju tehnoloģiju studentus, kā arī bakalaura programmas absolventus pieteikties uz bez maksas intensīvajām pieprasītāko programmēšanas valodu apmācībām Rīgā. Pieteikšanās apmācībām beidzas 20.jūnijā.

„Bezmaksas programmēšanas apmācības Accenture Latvia studentiem pieejamas divas reizes gadā – vasarā un ziemā. Šāds darbinieku atlases veids jeb konkurss uz vakancēm, pierādījis, ka šādi iespējams piesaistīt uzņēmumam labākos un darbiniekus, kā arī izglītot tos studentus, kuriem līdz šim vēl nav bijusi praktiska pieredze kādā no IT uzņēmumiem,” atzīst Accenture Latvia Programmēšanas kursu atlases vadītāja Elena Markovska.

Lai pieteiktos uz bezmaksas programmēšanas kursiem, studentam ir jābūt datorzinību vai radniecīgu studiju bakalaura programmas studentam vai absolventam. Jābūt pamatzināšanām kādā no programmēšanas valodām, kā arī jāspēj komunicēt angļu valodā. Lai pieteiktos uz PMO jeb projektu vadītāja asistenta apmācību, nav nepieciešama ar IT nozarei saistītā izglītība, taču ir nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas, spēja organizēt un pārvaldīt projektu darbu, kā arī vēlme darboties IT nozares projektos.

Programmēšanas kursi:  

  • C/C++, 4 nedēļas (30.06.-25.07.)
  • Java, 4 nedēļas (04.08.-29.08.)
  • iOS, 1 nedēļa (04.08.-08.08.)
  • .NET, 4 nedēļas (14.07.-08.08.)
  • ABAP/SAP, 2 nedēļas (18.08.-02.09.)
  • PMO (projektu vadītāja asistenti), 1 nedēļa (25.08.-29.08.)

Paredzēts, ka pēc kurus noslēguma visiem to dalībniekiem būs iespēja pretendēt uz apmaksātām prakses vietām Accenture Latvijas filiālē, tādējādi uzsākot karjeru vienā no lielākajiem pasaules IT uzņēmumiem.

„Mūsu pieredze pierāda, ka liela daļa no uzņēmuma darbiniekiem savu karjeru uzsākuši tieši piedaloties mūsu rīkotajos bezmaksas programmēšanas kursos. Daudzi no tiem pašlaik strādā ar starptautiska mēroga projektiem lielākajos pasaules uzņēmumos,” studentu izaugsmes iespējas komentē Maksims Jegorovs, Accenture Latvia izpilddirektors.

Pieteikties bezmaksas programmēšanas kursiem var līdz 20.jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu https://apps.facebook.com/accenture-bootcamp/, kā arī rakstot uz riga.bootcamp@accenture.com.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Lūk, šo gan es nesaprotu…. Kāpēc Accenture domā, ka cilvēks pamatus nevarētu apgūt pašmācības ceļā bez visādām studijām augstskolā? Bet tā jau ir… Kā tai filmā teica: “tagad jau galvenais – papīri!”

Domājams ka neizpratne bija par “Lai pieteiktos uz bezmaksas programmēšanas kursiem, studentam ir jābūt datorzinību vai radniecīgu studiju bakalaura programmas studentam vai absolventam.” un nepietiek ar to ka esi pašmācības ceļā jau apguvis programmēšanas pamatus.

Konkrēts piemērs – es! :D Man nav akadēmiskas izglītības, bet nu jau padsmit gadus esmu IT industrijā, pašmācības ceļā studējot visu, ko pieprasa progress. Un ko man darīt? Lai tiktu kaut kādos nedēļas kursos, stāties neklātienē papīra dēļ? Kā PSRS laikos: bez bumažki ti bukaška, a s bumažkoi – čelovek” ….

Vai apmācības ir iespējams apvienot ar darbu?

Programmēšanas mācības plānotas no 9:00- 18:00 katru darba dienu.

Būsim reālisti: tas ir domāts studentiem, pie kam pēdējo kursu, jeb uz doto brīdi IT darbonim kas nezkapēc ir bez darba. Jo tā akcija ir nevis lai Tevi apmācītu, bet gan lai Accenture iegūtu sev darbiniekus. Nekāda esošā darba apvienošanas iespējas, tikai studentiem vai bezdarbniekiem tas ir.

Reklāma
Reklāma
Reklāma