Mūs visus ar labu un precīzu informāciju turpina priecēt Evans Blass, viņš arī Evleaks, no Twitter. Šoreiz ir informācija par to, kad Nokia viedtālruņi, kuri darbojas ar WP 8 operētājsistēmu, sāks saņemt Windows Phone 8.1 atjauninājumu, kurš zināms ar nosaukumu Cyan.

Kā varam redzēt no Microsoft datiem, tad pirmie šo atjauninājumu saņems Nokia viedtālruņi, kuri jau strādā ar Windows Phone 8.1 (Lumia 930, Lumia 630, Lumia 635). Tad sekos dārgie modeļi (Lumia 1520, Lumia 1020, Lumia 925) un visbeidzot visi pārējie viedtālruņu modeļi. Atjauninājums sāks parādīties 22. nedēļā, un līdz vasaras beigām (augustā) visi Nokia Lumia būs saņēmuši WP 8.1 Cyan atjauninājumu.

BpTQj9nIIAABD0C

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Autors laikam mazliet neizprot to grafiku…
Jaunie Lumia tālruņi (630/635/930) atjauninājumu nesaņems, tie jau veikalu plauktos būs ar WP8.1 un Cyan.
Un 22. jūlijs no kurienes izzīsts? Tie skaitļi, manuprāt, norāda nedēļas nevis dienas.

bonis1

Piekrītu Tev, ka autors, iespējams, ir nolaidis garām ar grafika interpretāciju.
Tomēr arī Tavs apgalvojums, ka jaunie telefoni ” jau veikalu plauktos būs ar WP8.1 un Cyan” varētu nebūt pareizs. Kā redzu no grafika, visi Lumia saņem atjaunojumu (bildīte ar zvaigznīti). Jaunie, tikai to saņem pirmie. Otrkārt, no šī grafika redzu, ka arī senākas Nokias sanems šo atjauninājumu, BET pirms Windows Blue jeb Windows 8.1. Tas varētu nozīmēt, ka šis Cyan ir drošības ielāps, kuram ir lielāka prioritāte par Windows 8.1.

Raivis Rasnačs

WP8.1 un Cyan iznāks kopā. Tāpat, kā tas bija ar Amber/GDR2 un Black/GDR3.
Zvaigžņotie taisnstūri grafikā norāda prognozējamo laiku, kad konkrētais tālrunis būs nopērkams ar preinstalētu WP8.1/Cyan. Apakšā taču rakstīts – “Sales Candidate SW release”.

Raivis Rasnačs

Un vispār pēc šī grafika nevajag spriest par WP8.1/Cyan pieejamību Latvijā, jo informācija grafikā ir par Benelux reģiona valstīm (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga).

Ainārs

930/630/635 jau veikala plauktos nonāks ar 8.1, pieņemu, ka arī Cyan atjauninājums jau būs out of thebox.

Pēc iepriekšējās pieredzes varu teikt, ka atšķirībā starp reģioniem WP platformai vienmēr ir bijusi ļoti niecīga, Latvijā atjauninājumi parasti bija tajā pašā vai nākamjā dienā pēc iznākšanas.

Nettwerk

Taas ir nedeeljas nevis datumi. Kaa zinaam, tad gadaa ir 52 nedeeljas. Tas taa zinaashanai. Par atjauninaajumiem. WP ieriiceem, jau tik biezhi nav to atjauninaajumu. Seit AInars domaja nepiesaistitos, jaa tie sanjem principaa vienlaiciigi, bet par piesaistitiem ir cits staasts. Viss skopaa un kuutraak ir ar T-Mobile, kas meedz arii neizlaist, jeb neapstiprinat atjauninajumu.

Kristaps Skutelis

Jep, pielabots. Paldies par norādi!

Kaspars

Varbūt, kāds vēl seko līdzi šim..
Vai kādam ir izdevies no telefona aizvākt 8.1 un pāriet atpakaļ uz versiju 8?
Sēžot darbā, iemetu aci googlē, neko sakarīgu pirmie meklējumi neuzrādīja, vai tiešām varētu būt tā, ka MS ir tik labi izstrādājuši upgrade iespēju (proti, nekādi dati no telefona nepazūd), ka pilnīgi aizmirsusi par iespēju atinstalēt nestabilo developer preview?

Ēriks

Tas tiešām ir nepieciešams? Izstrādātāji nesaņems pilno versiju?

kaspars

es domāju, ka saņems gan
bet ideja bija noņemt 8.1, jo tas paliek aizvien gļukaināks, lai tās pāris nedēļas līdz brīdim, kad būs pieejama normāla versija, nebūtu jāčakaējas

Ēriks

Ā, paldies! Nomierinājos, jo visiem savējiem atjaunināju uz 8.1. Kā Tev izpaužas tie gļuki, man sākumā čakarējās, bet vairāk neko aizdomīgu neesmu manījis. ;)

kaspars

Man tieši no sākuma viss strādāja brīnišķīgi, bet ne pārāk sen (pēc pirmspēdējā update) sāka mazliet lagot..uz sekundi mēdz ieķērties un, ja pirksts tajā brīdī ir uz ekrāna un kāda linka, tad atverās tas links..tas krīt uz nerviem, it īpaši ja lieto twitter, facebook, vai vienkārsi internetu..
ļoti gaidu, kad šie joki pazudīs

Ēriks

Jā, man tieši sākumā bija tie simptomi. Kādas divas nedēļas no atjaunināšanas, interneta pārlūks reizēm ieķēras, bet, kā jau teicu, vairs to neesmu novērojis.
Vienīgais, kas man gļuko, ir mapītes. Izveidoju sākuma ekrānā mapes ar nosaukumiem, tad atlasu vēlamās programmas. Viss it kā kārtībā, bet pēc pāris dienām mapes paliek tukšas, liek atkal atlasīt programmas. Tas mani patiešām tracina, esi saskāries ar tādu problēmu?

Kaspars

Hmm..dīvaini, jo man tieši sākumā viss strādāja vienkārši burvīgi..
Bet ar mapīšu problēmu saskāries neesmu, jo tās nelietoju, programmas pagaidām tīri forši saflīžotas arī bez mapītēm, un attiecībā uz programmām es vispār esmu diezgan pedantisks – lieki neinstalēju un ja sainstalēju, un saprotu, ka nav aršana, tad veicīgi instalēju nost :)

Ēriks

Jā, dīvaini gan. Atliek vien gaidīt pilno versiju. ;)
Bet par mapēm runājot, šodien izdzēsu un par jaunu ieinstelēju, jo iepriekšējā bija no wp 8, jāgaida, vai bija tā vērts.