Oficiāli nekas nav apstiprināts par Beats iegādi un Apple var paspēt vēl pārdomāt, kā ziņo Billboard. Un tam esot labs iemesls. Billboard ziņo, ka Apple nebūt nav sajūsmā par Dr. Dre un aktiera Tyrese Gibson video izrādīšanos, kurā Dr. Dre tiek nodēvēts par pirmo hip-hopa subkultūras miljardieri.

Apple, visticamāk, arī neceļas kājās un neaplaudē par video varoņu publiskās izrādīšanās un iedzeršanas paradumiem.

Zemāk redzamais video nonāca Facebook un tajā dzirdama ģimenei un maziem bērniem nedraudzīga valoda un izteicieni. Bieži tiek piemirsts, ka lai arī Apple nenoliedzami veido iekārojamas tirgus līderu viedierīces, tomēr milzīgais tehnoloģiju uzņēmums ir ļoti konservatīvs. Apple nelielās ar saviem iegādātajiem uzņēmumiem un visiem spēkiem cenšas neatklāt darījumu cenas un iemeslus.

Daudzi atzīst, ka Beats ir piecus gadus vecs mārketinga triks un viņu ražotās austiņas nebūt nav tās labākās, toties to cena gan atbilst Apple uzskatiem par preces vērtību patērētāju apmātajās acīs un galvās.

[youtube=www.youtube.com/watch?v=guMFKBXp544]

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Miks

“patērētāju apmātajās acīs un galvās”?

assasa

Tas tev sāpēja, vai ne, aitiņ? :D

xxx

niggas being niggas

Krotow

Joprojām uzjautrina, kā tiek apjāti pircēji, tirgojot jau vairākas desmitgades vecus shēmtehnikas risinājumus (prasti sakot, ekranējot pastiprinātājus, ģeneratorus un vadus vietās, kur tas nepieciešams) un pasniedzot to kā nezin kādu jaunumu, kas palīdz uzlabot skaņas kvalitāti. Protams, ka tas palīdz. Tikai tas bija jāizmanto jau no paša sākuma, nevis kā papildus iespēja par +300 EUR. Kur iekārtai izlietotais ekrāna materiāls (varš, misiņš, apstrāde) maksā labi ja dažus EUR. Komplektā vēl nāk iekārtai pieregulēti ekvalaizera uzstādījumi, kas patiesībā ir tikai programmas konfigurācija. Traģiski, ka krāpniecības shēmā iesaistās arī Apple, kuru iekārtas jau tā ir dārgas. Par Beats austiņām jau izteikušies citi,… Read more »

KKTK

Tagad es saprotu kāpēc katra nestrādājoša nigga sapnis ir sarkanas Beats austiņas.

Klonatans

Beats ausis nav labas ne par kādu cenu. Beats ir produkts stila apsēstiem nezinīšiem, kam skaņas kvalitāte ir viens no pēdējiem apsvērumiem austiņu iegādē.

Krotow

Speciāli izceltas “augšas” labākai “niggošanas” sadzirdēšanai dažam labam var būt rādītājs. Tiesa, tas der specifiskam geto klausītaju lokam. Manai mūzikas gaumei tas tikai traucē.

Klonatans

Diemžēl Beats mēdz iegādāties arī citādi visnotaļ saprātīgi cilvēki, cenas un reklāmas dēļ pieņemot, ka tas ir kvalitatīvs produkts.

.

Jā, pops tur skan sūdīgi.

Krotow

Ar roku un klasiku tas pats.

nDust

dievinu Sennheiser ausu lutinātājus. vēl arī Klipsch un Bose zināmi ar savu kvalitatīvo skaņu