Web Analytics
More
  Reklāma

  Paziņojumu problēmas dēļ WhatsApp aplikācija izņemta no Windows Phone Store

  Jaunākie raksti

  Acīgākie Windows Phone ierīču lietotāji noteikti būs pamanījuši, ka jau gandrīz nedēļu Windows Phone Store aplikāciju veikalā nav pieejama populārā saziņas aplikācija WhatsApp. Beidzot esam guvuši lielāku skaidrību kāpēc tas noticis un ir skaidrs, ka aplikācija veikalā atgriezīsies. WhatsApp komanda izplatījusi paziņojumu, ka aplikācija no veikala izvākta tehnisku ķibeļu dēļ.

  WhatsApp kopā ar Microsoft risina atklātās problēmas un sola jau drīzumā atgriezt šo aplikāciju Windows Phone Store. Šis nav pirmais gadījums kad populārā saziņas rīka autoriem ir nācies savu garadarbu izņemt no aplikāciju veikala, jo arī 2012. gada augustā tika atklātas problēmas, kas lika aplikāciju izņemt no veikala uz veselu nedēļu. Pēc tam gan tā atgriezās ne tikai ar izlabotām kļūdām, bet arī ar papildinātu funkcionalitāti.

  ReklāmaAdvertisement

  Microsoft Windows Phone dizaina nodaļas viceprezidents Džo Belfiori savā Twitter kontā pavēstījis, ka WhatsApp problēmas sākušās līdz ar Windows Phone 8 Update 3 (GDR3). Problēmas saistītas ar paziņojumu sistēmas nekorektu darbību. Jācer, ka WhatsApp un Microsoft problēmu atrisinās jau pavisam drīz un aplikācija atgriezīsies Windows Phone Store. Kā ir ar jums, vai WhatsApp uz jūsu Windows Phone ierīcēm darbojas korekti?

  2014-05-25_1224

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ēriks
  25.05.2014 12:53

  Būtībā viss strādā labi, bet reizēm neuzrādās jauns ziņojums, parādās tikai atverot pašu whatsappu.

  Ēriks
  25.05.2014 13:21

  WP 8.1.

  31.05.2014 17:16

  Aplikācija ir atpakaļ veikalā, šodien veiksmīgi atjaunojās, un viss kā noprotams ir salabots un strādā.

  Reklāma