Web Analytics
More
  Reklāma

  Vēlies zināt, kad tavs Samsung viedtālrunis saņems KitKat?

  Jaunākie raksti

  Internetā noplūdusi informācija par Samsung viedtālruņiem, kas saņems Android 4.4 KitKat un zināms pat aptuvens jauninājuma iznākšanas laiks. Android 4.4 KitKat saņems pat tādas diezgan padzīvojušas viedierīces kā Galaxy S III LTE, Galaxy S4 mini (un arī S4 mini LTE), Galaxy Grand 2, Galaxy Mega 5.8 un Galaxy Mega 6.3. Iepriekš jau bija zināms, ka šie viedtālruņi saņems KitKat, bet nebija zināms pat aptuvens laiks.

  Pieejamā informācija atklāj arī vienu skumīgu vēsti, ko daudzi nemaz nevēlas dzirdēt – internacionālais Galaxy S III (GT-I9300), visticamāk, paliks bez Android 4.4 KitKat, jo ir neatrisināta problēma. Tiek pieļauts, ka pie vainas ir 1 GB RAM (LTE un ASV modeļiem ir 2 GB RAM) vai arī ir kādas problēmas ar iekļauto TouchWiz  aplikāciju piemērošanu KitKat. Pagaidām Android 4.4.2 KitKat atjaunināšanas plāni tik populārajam Galaxy S III ir apturēti. Tāds ir sods par ļoti modificētas operētājsistēmas izmantošanu…

  Reklāma

  kitkat-Update-status

  Tiek pieļauts, ka Samsung Galaxy S5 pavisam drīz saņems Android 4.4.3. Tam būtu jānotiek vienlaikus ar Nexus viedierīcēm. Galaxy Note II un Galaxy Note 3 Neo jau ir saņēmušas Android 4.4.2, bet tiek gaidīts, ka šie viedtālruņi saņems arī jaunāko Android 4.4.3.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  mrserge
  08.05.2014 14:29

  Vēl viens iemesls, lai neizvēlētos Samsung – pāris gadus vecam flagmanim atjauninājumi vispār vairs nav paredzēti. Awesome.

  LOOK
  08.05.2014 18:01

  Sony jau pēc gada pārstāj atjaunināt, neatkarīgi vai flagmanis, vai budžetnieks.

  Raitis
  08.06.2014 03:13

  Uz Galaxy Note II atjauninājums vēl neatlidoja “pa gaisu”…kāpēc tā?

  Reklāma