Web Analytics
More
  Reklāma

  Iespējamā Moto X+1 specifikācija parādās veiktspējas testos

  Jaunākie raksti

  Motorola viedtālruņi Latvijā netiek oficiāli pārstāvēti, bet ap gadu miju iznākušais Moto G radīja pamatīgu viedokļu vētru. Moto X+1, iespējams, būs nākamais Motorola viedtālruņu flagmanis un tikko internetā parādījies sintētiskās veiktspējas tests ar jau zināmu Motorola modeli XT912A (tas ir Moto X ražotāja kods), bet tas saņēmis citas komponentes. Spriežot pēc tehniskās specifikācijas, tam būtu jākļūst par Motorola šī gada flagmani.

  Moto X+1 varētu saņemt Qualcomm Snapdragon 800 procesoru, iespējams, pat Motorola jauno X8 čipkopu, kā arī Adreno 330 video procesoru. 5.2 collu ekrānam būs 1080p izšķirtspēja. Viedtālrunim būs 2 GB RAM un 24 GB lietotājam pieejamā atmiņa. Moto X+1 iznāks uzreiz ar vēl oficiāli neizsludināto Android 4.4.3 KitKat.

  Nedaudz tiks uzlabota kamera, tā saņems 12 megapikseļu sensoru un priekšas kamera būs ar 2 megapikseļiem.

  Motorola Moto X+1 viedtālrunis, kā jau tas tagad moderni ierasts, tiks aprīkots arī ar pedometru, jeb soļu skaitītāju un elektronisko kompasu. Visticamāk, Motorola grasās iet līdzīgu ceļu kā Samsung Galaxy S5 un piedāvāt atbilstošu viedtālruni arī fizisko aktivitāšu cienītājiem.

  Motorola XT912A performance in GFXBenc

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma