Windows Phone aplikāciju veikalā parādījies interesants piedāvājums. Aplikācija saucas Otixo un tā piedāvā darbu ar lielāko daļu esošajām mākoņpakalpojumu datu glabātuvēm. Tā pieejamo pakalpojumu piedāvājumā ir Dropbox, Google Drive, OneDrive, Facebook, SugarSync, Picasa, WebDAV, FTP, Cubby, Huddle, Alfresco, Amazon S3, OwnCloud, Dump Truck, FilesAnywhere, CloudMe, UbuntuOne, Yandex, MyDrive, OnlineFileFolders, GoDaddy Online, Strato, 4Shared, Digital Bucket, Cubby, GMX.DE, WEB.DE, CloudSafe, HiDrive, Deutsche Telekom Media Center, Bitcasa.

Aplikācijas Otixo saskarne
Aplikācijas Otixo saskarne

Lai piekļūtu kādam no pakalpojumiem, un pievienotu to aplikācijai, pietiek tajā pierakstīties ar savu lietotāja kontu. Ar aplikācijas palīdzību var veikt visas pamata darbības, tādas kā failu lejupielāde un augšupielāde, dzēšana, pārvietošana, pārsaukšana. Turklāt failus kopēšanā starp dažādām datu krātuvēm, praktiski netiek tērēts datu apjoms, jo aplikācija to izdara izmantojot datu krātuvju tīmekļa serverus.

Lejupielādēt aplikāciju var no Windows Phone aplikāciju veikala. Aplikācija ir bezmaksas un darbojas ar Windows Phone 8 operētājsistēmu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments