Web Analytics
More
  Reklāma

  Nvidia atjaunina SHIELD, iekļauj Valve Portal

  Jaunākie raksti

  Nvidia paziņojusi, ka SHIELD spēļu platforma saņems programmatūras atjauninājumu, kas līdz nesīs iespēju izvēlēties sev tīkamo no vēl plašāka spēļu klāsta. Nvidia SHIELD spēļu platforma pieskaņosies arī to spēlmaņu vēlmēm, kas šobrīd pamatā izmanto personālos datorus. SHIELD jauninājums balstīts uz Android 4.4.2 KitKat.

  SHIELD spēļu platforma tika izveidota kā pārnēsājama spēļu ierīce pašiem trakākajiem spēļu cienītājiem. Jauninājums ļaus personālā datora spēles ielikt kabatā un izklaidēties parkā uz soliņa vai vilcienā. Pagaidām šī iespēja ir beta stadijā. Lai vēl vairāk pievilinātu personālo datoru lietotājus, tagad Nvidia SHIELD spēļu platformai var pievienot Bluetooth peli un klaviatūru.

  Reklāma

  Beta stadijā ir arī SHIELD jauninājuma daļa, kas ļauj lietotājiem lietot savu mobilo spēļu platformu kopā ar klēpjdatoru, ja vien tas aprīkots ar GeForce GTX video karti.

  Nvidia SHIELD spēļu platformai pievienots Valve Portal, kas varētu dot būtisku iemeslu personālo datoru lietotājiem pievērsties arī mobilajai spēļu platformai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma