Pagājušajā nedēļā varējām lasīt, ka Huawei grasās veidot viedtālruni, kas spēj darbināt gan Android, gan Windows Phone. Līdzīgus produktus, kas spēj darbināt dažādas operētājsistēmas, ik pa laikam mēģina izziņot vairāki tehnoloģiju ražotāji, tomēr šādi produkti patērētājiem nešķiet pievilcīgi. Pret šādām ierīcēm iestājas arī Google un Microsoft, kas cenšas nepieļaut šādu hibrīdu radīšanu. Šīs pretestības dēļ no hibrīda ierīces idejas nācies atteikties ASUS.

Šonedēļ Huawei izplatījis paziņojumu, ka uzņēmums neplāno izstrādāt šādu ierīci. Tas ir pretējs pagājušajā nedēļā teiktajam, ka Windows Phone ierīces nav iemantojušas popularitāti patērētāju acīs un Android iekļaušana varētu izraisīt lielāku interesei par ierīcēm. Tādējādi Huawei turpinās darboties tāpat kā iepriekš un piedāvās gan Android, gan Windows Phone darbinātas ierīces. Jāsaka, ka nekas slikts no šāda lēmuma nenotiks, jo pasaulē varbūt ir maza saujiņa izstrādātāju vai tehnoloģiju entuaziastu, kam šādas ierīces varētu būt aktuālas. Visiem pārējiem no šādiem hibrīdiem ne silts, ne auksts.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mix_ Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Mix_
Viesis
Mix_

Skatāmies loģiski – Google pamatbizness ir reklāma. Ja telefons un tā lietotājs nav piesaistīts Google pakalpojumiem (meklēšana, kartes, kontakti, e-pasts, GoogleDrive, etc), tas nevirza pamatbiznesu un nenes nekādus ienākumus (precīzāk – nes zaudējumus). -Skaidrs, ka telefons, kurš piesaistīts konkurentu servisiem, ir absolūti neinteresants un par kaitīgs.
Tieši tāpat tas izskatās, no M$ skatapunkta raugoties.
Protams, dabūt savus servisus svešā ierīcē ir interesanti, bet kurš tad ļausies… Un skaidrs, ka visiem lielajiem izstrādātājiem/servisa uzturētājiem ir daudzi un dažādi paņēmieni, kā Huawei vai jebkuram citam no izstrādātās programmatūras un servisiem atkarīgajam “palīdzēt pieņemt pareizo lēmumu”