Web Analytics
More
  Reklāma

  Endomondo gatavo jaunu aplikācijas versiju Windows Phone 8 operētājsistēmai un meklē beta testētājus

  Jaunākie raksti

  Programma sportisko aktivitāšu fiksēšanai Endomondo, ir labi zināma un pietiekami populāra dažādās viedtālruņu operētājsistēmās. Nupat kompānija paziņojusi, ka tā gatavo pamatīgu atjauninājumu WP 8 platformas aplikācijai. Tas labi, jo atjauninājuma nav bijis jau gandrīz vai gadu, kamēr Android lietotāji jau iepriecināti ar Endomondo 10.0 aplikācijas versiju.

  Taču pastāv viena neliela problēma. Izrādās kompānijai trūkst cilvēku, kuri vēlētos jauno aplikācijas versiju vispusīgi testēt. Tāpēc Endomondo piedāvā slēgtajā beta testēšanā piedalīties ikvienam interesentam. Vienīgais, kas jums jāizdara, ir jānosūta vēstule ar savu Microsoft ID uz elektroniskā pasta adresi – info@endomondo.com. Kompānija sola, ka nedēļas laikā nosūtīs vietnes, no kuras varēs lejupielādēt jauno aplikācijas versiju, adresi lietotājiem.

  Reklāma

  Nav zināms, kādi jaunumi mūs sagaida Endomondo jaunajā versijā. Tāpēc Kursors.lv lasītāji, kuri lieto WP 8 viedtālruņus, un kurus tas interesē, laipni lūgti piedalīties šajā testēšanā. Kā arī vēlāk dalīties savos iespaidos par jaunajām aplikācijas iespējām.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Elva
  20.03.2014 11:30

  Endomondo notestēju un izvēlējos nelietot. Kad lietoju Android, tad izvēlējos pašmāju aplikāciju TracDay, šobrīd, lietojot WP 8, savas sportiskās aktivitātes un noskrietos gabalus fiksēju iekš Adidas miCoach, kas bez samaksas piedāvā veidot treniņprogrammas saviem nospraustajiem mērķiem un vēl daudz ko citu. Arī runājošā balss, kas stāsta par sasniegumiem treniņa laikā, ir daudzas dažādas, skaistas un visas bez maksas :) Tas, kas traucē lietojot Endomondo ir bezgalīgās reklāmas un piedāvājumi dalīties ar saviem rezultātiem, maršrutu utt.

  Road_Runner
  26.03.2014 12:52

  Gribēju pieteikties par beta testētāju, bet izrādās lai aktivizētu šādu iespēju ir jāšķiras no veseliem 14 Eur gadā. Sviests kaut kāds, sanāk tā, lai palīdzētu izstrādātājiem ziņot par aplikācijas kļūdām ir jāmaksā man pašam.

  Reklāma