Web Analytics
More
  Reklāma

  Ar valsts atbalstu iespējams izdevīgi iegādāties Volkswagen e-up! elektromobili

  Jaunākie raksti

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicina Latvijā reģistrētus komersantus, pārvaldes iestādes un atvasinātas publiskas personas pieteikties Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk – KPFI) finansiālam atbalstam elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai Latvijā. Projekta iesniegumus aicinām iesniegt KPFI finansēto projektu atklātā konkursā „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” līdz 2014.gada 1.aprīlim (ieskaitot).

  Konkursa mērķis ir veicināt siltumnīcefekta gāzu (turpmāk – SEG) emisijas samazināšanu, atbalstot transportlīdzekļu, kas pēc savas konstrukcijas kā vienīgo mehānisko dzinējspēku izmanto enerģiju no transportlīdzeklī glabātās elektroenerģijas un kuru SEG emisijas ir 0 g/km (turpmāk – elektromobilis) un uzlādes staciju, kas neatkarīgi no to faktiskās izmantošanas vai īpašuma formas kalpo sabiedrības kopējo vajadzību un interešu nodrošināšanai un par maksu vai bez maksas ir pieejama ikvienai personai, kura nav attiecīgās uzlādes stacijas īpašnieks (turpmāk – publiski pieejama uzlādes stacija) ieviešanu Latvijā.

  Konkursā kopējais pieejamais finansējums ir 5 012 238,12 eiro. Finansējums paredzēts jaunu rūpnieciski ražotu M1 un N1 kategorijas elektromobiļu iegādei, jaunu rūpnieciski ražotu M2 un M3 kategorijas elektromobiļu iegādei, jaunu publiski pieejamu uzlādes staciju iegādei, montāžai un pieslēgšanai pie sadales sistēmas operatora elektrotīkla vai pie lietotāja elektrotīkla aiz elektroenerģijas komercuzskaites mēraparāta. Katrai aktivitātei paredzēts finansējums 1 670 746,04 eiro.

  Atbilstoši konkursa nosacījumiem projekta iesniedzējs var iesniegt projekta iesniegumu vienas vai divu aktivitāšu ietvaros. Visi projekti ir jāīsteno līdz 2014.gada 31.decembrim.

  Projekta iesniegumu aicinām iesniegt personīgi SIA „Vides investīciju fonds” (Ģertrūdes ielā 10/12, 2.stāvā, Rīgā) darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 17:30 vai nosūtīt pa pastu SIA „Vides investīciju fonds” uz pasta adresi „Ģertrūdes iela 10/12, Rīga, LV-1010”, vai arī noformētu elektroniskā dokumenta veidā nosūtīt uz e-pastu: kpfi@lvif.gov.lv.

  Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu aicinām sūtīt elektroniski uz e-pastu: kpfi@lvif.gov.lv. Lūdzam pirms jautājumu uzdošanas iepazīties ar konkursa nolikumu, vadlīnijām projektu iesniedzējiem iesnieguma veidlapas aizpildīšanai un publicētajiem biežāk uzdotajiem jautājumiem.

  Konkursa īstenošanas kārtību nosaka Ministru kabineta 2014.gada 4.februāra noteikumi Nr.78 „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” nolikums”.

  Atbalsta programmas ietvaros klientiem ir iespēja iegādāties elektromobili Volkswagen e-up! par īpaši pievilcīgām cenām.

  KPFI atbalsta saņēmēju grupas un cenas piemēri
  1) Tiešās vai pastarpinātās pārvaldes iestādes2) Atvasinātās publiskās personas Mikro un mazie komersanti Vidējie komersanti Lielie komersanti
  Standarta cena, EUR (bez PVN) 20 906 20 906 20 906 20 906
  Maksimālā iespējamā KPFI atbalsta intensitāte* līdz 85 % līdz 55 % līdz 45 % līdz 35 %
  Cenas piemērs iekļaujot KPFI atbalstu, EUR (bez PVN) no 3 136 no 9 408 no 11 498 no 13 589

  * Maksimālais atbalsts komersantiem atkarīgs no izvēlētās Komisijas regulas (Nr. 1998/2006 vai Nr. 800/2008). Maksimāli iespējamā atbalsta summa 18 500 EUR (bez PVN).

  Papildus informācija

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  14.03.2014 18:09

  Šis ir informatīvs reklāmraksts VW eUPam?
  Var tak pirkt gan Nissan Leaf, gan Teslu,.. ko vien vēlies, ka tikai atbilst kategorijai tas E-Auto.
  Bet nu ok – ja tas par eUP ir vienkārši kā piemērs, tad ok ;)

  Es tik gribu zināt – kas ir tā atvasinātā persona, kas par 3k eur varēs iepirkt to eUP – es nesaprotu :)

  Es Pats
  14.03.2014 21:20
  Reply to  miculsi

  Nu klasiskā variantā pašvaldība. :) Tev nespīd.:))

  Reklāma