2014. gads iezīmēs būtisku niansi viedtālruņu ekrānos. It kā jaunajam jājamzirdziņam mārketinga saukļos vajadzētu būt “2K”, kas apzīmē ekrāna izšķirtspēju 2560 × 1440, bet viennozīmīgs šī gada līderis viedtālruņu modē Samsung Galaxy S5 nav aprīkots ar tik augstas izšķirtspējas ekrānu. Tiek pieļauts, ka arī ļoti gaidītais jaunais HTC One būs aprīkots tikai ar 1080p ekrānu.

Huawei un vēl daži citi ražotāji tomēr izlēmuši, ka 2K ekrāns nāks par labu viedtālruņu pārdošanai un šī gada laikā varam gaidīt jaunu Ascend D sērijas pārstāvi ar 2560 × 1440 punktu ekrānu. Tiek plānots, ka viedtālrunis iznāks rudens sākumā un maksās ap 459 eiro. Viedtālruni darbinās 2 GHz īstu astoņu (nevis 4 + 4) kodolu HiSilicon K3V3 procesors. Ekrāna izmērs būšot ap 5 collām, kas nozīmē mežonīgu punktu blīvumu – 587 ppi.

Ascend D3 tika gaidīts CES vai MWC laikā, bet abas izstādes pagāja bez jaunā Huawei viedtālruņa izsludināšanas. Tagad ir zināms, ka D3 nonāks pārdošanā jūnijā un tā cena būs ap 340 eiro. Viedtālrunis būs aprīkots ar 1080p ekrānu, 4G, 1.8 GHz astoņu kodolu procesoru un Android 4.4 KitKat.

Ascend P7 iznākšana maijā ir jau ieplānota un P7 vajadzētu iet diezgan populārā Ascend P6 pēdās. Par jauno Ascend P7 pagaidām nav zināms vairāk nekas.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SandijsGigabaits Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Gigabaits
Viesis
Gigabaits

Ei tu nost, šis laikam būs mans nākamais telefons (ja vien nav nekas tur samelots).

Sandijs
Viesis
Sandijs

D sērijas pārstāvis ar tādiem ispaidīgiem parametriem un par tik zemu cenu izskatās ļoti pievilcīgi,ja vēl pietiekams RAM,tad tas būs mans nākamais telefons.