Es nezinu kā jums, bet man ik pa laikam gadās situācijas, kad vēlos paskatīties TV vai paspēlēt videospēles, bet pultij un kontrolierim ir izlādējušās baterijas. Mājās, protams, liekas baterijas neturu un šīs izklaides nākas nomainīt uz ko citu. Tādos momentus es aizdomājos par baterijām, kas pašas prastu man laicīgi paziņot par to, ka drīz izbeigsies. Mēs tomēr dzīvojam laikā, kad ar telefonu var izdarīt tik daudz un noteikti ir jābūt veidam kā tikt galā ar nešpetnajām baterijām. Tethercell produkta ideja ir ļoti tuva tam, ko man vajag.

[vimeo=http://vimeo.com/53823785]

Tethercell patiesībā ir 35 ASV dolārus vērts AA tipa pirkstiņu baterijas (“lielais pirkstiņš”) izmēra ietvars, kurā var ievietot AAA tipa pirkstiņu bateriju (“mazais pirkstiņš”). Pašā ietvarā ir iestrādāts mikroshēmu komplekts, kas ļauj sazināties ar citām ierīcēm izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Produkta izstrādātāji jau ir sagatavojuši iOS un Android aplikācijas ar kurām var attālināti (līdz 100 metriem) ieslēgt un izslēgt bateriju (un tādējādi to barojošas ierīces) un saņemt paziņojumus par to, ka baterija drīz izlādēsies. Ar aplikāciju var kontrolēt vairākas baterijas uzreiz, kā arī iestatīt taimerus, kad ieslēgt vai izslēgt baterijas (ierīces). Ietvars pats patērē ļoti maz enerģijas un ar vienu AAA tipa bateriju pietiks, lai tas darbotos vismaz pusgadu. Vairāk par produkta tehniskajām niansēm var izlasīt Indiegogo projekta lapā (Tethercell savāca nepieciešamās finanses). Starp citu, Tethercell izstrādātāji iepriekš strādājuši uzņēmumā Space Exploration Technologies (SpaceX), kur veidojuši dažādas sistēmas Falcon 9 raķetei.

3-screens_photoshop1 copy (1)

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KasparsMārtiņš Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Mārtiņš
Guest
Mārtiņš

Diemžēl lielākā daļa jaunās pultis ir ar AAA tipa baterijām darbināmas!

Kaspars
Guest
Kaspars

Ideja nav slikta, bet būtu lētāka tā baterija, 35 dolāri, padārgi :( jāparēķina, cik ilgā laikā atpelnīsies… vismaz pultīs man vienu vai pat vairākus gadu darbojas baterijas, tā kā šis varinats pultīm nebūs labākais risinājums!