Reklāma

Microsoft ziņo par WP 8.1 – būs 9 jauni ražotāji, Dual SIM un citi jaunumi

Jaunākie raksti

Obsbot Tiny kameras apskats – kamera, kas seko runātājam

Gan jau, ka es neesmu vienīgais, kam pagājušais gads saistās ar ļoti daudz video zvaniem un konferencēm. Video zvani...

Toyota paziņojusi globālos ikgadējos rezultātus un atkārtoti apstiprinājusi apņemšanos sasniegt oglekļa neitralitāti

Toyota Motor Corporation (TMC) paziņojusi finanšu rezultātus fiskālajam gadam, kas noslēdzās 2021. gada 31. martā. Uzņēmums arī izklāstīja savu pieeju, lai...

Volkswagen prezentē jaunu septiņvietīgo Tiguan Allspace

Volkswagen pārdotākais apvidus auto Tiguan tika atjaunināts 2020. gada rudenī, bet tagad pienākusi kārta versijai ar pagarinātu riteņu garenbāzi....

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #417 (13.05.2021)

13. maija radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

NASA un “Axiom Space” pirmā privātā misija uz SKS varētu notikt janvārī

Kamēr pašreiz esošās situācijas dēļ tūrisms uz Zemes, maigi izsakoties, nīkuļo, aktīvi norit gatavošanās ceļošanai kosmosā. Nesen "Blue Origin"...

Šodien notika Microsoft speciāli organizēts pasākums, kurš noritēja rīt atklājamās izstādes MWC 2014 ietvaros. Bija daudz jaunumu attiecībā uz gaidāmo Windows Phone 8.1 operētājsistēmu.

Pirmais jaunums ir tas, ka jau esošajiem WP viedtālruņu ražotājiem pievienosies 9 jauni vārdi. Nokia, HTC, Samsung un Huawei kompānijā saņems Karbonn, Solo, Foxconn, Gionee, Lenovo, Longcheer un Xolo. Tāpat atgriezīsies ZTE un LG. Kā atzīmē Microsoft, tad WP viedtālruņus ražos 56% no kopējā telefonu ražotāju skaita.

73424bc1b9760a25606af5b5fe38
Esošajiem WP ražotājiem piepulcēsies deviņi jauni.

Tāpat kļuvis zināms, ka Windows Phone 8.1 darbosies ar mazā prasīgiem dzelžiem, pietiks ar Qualcomm Snapdragon 200, 400 un 400 LTE procesoriem. Zināms, ka WP 8.1 ļaus instalēt aplikācijas atmiņas kartē. Kas nozīme, ka Windows Phone ar 4 GB pastāvīgo atmiņu un 512 MB operatīvo atmiņu, ne ar ko neatpaliks no Android analogiem. Ražotāji varēs netērēties skārienjūtīgo pogu ražošanai, jo tās aizstās ekrāna elementi.

Vēl būtisks jaunums ir tas, ka Windows Phone 8.1 strādās eksistējošajās Android iekārtās. Ražotāji varēs ļoti ātri laist tirgū WP viedtālruņus, kuri būs Android ierīču analogs tehniskajā ziņā. Nebūs jāizstrādā jauna ierīce ar citu specifikāciju.

WP 8.1 parādīsies Dual SIM standarta atbalsts, un katrai kartei būs savas flīzes zvanu un SMS funkcijām. Pirmais Dual SIM aparāts būs Nokia Lumia 635.

WP 8.1 būs Dual SIM.
WP 8.1 būs Dual SIM.

Ir arī zināms, ka praktiski visas jau esošās WP 8 ierīces varēs atjaunināt līdz Windows Phone 8.1 Vai tas tiks izdarīts realitāte? Pagaidām nav zināms. Taču kā WP 8.1 darbojas viedtālrunī Lumia 520, skatieties video materiālā.

Atliek tikai jautājums – kad Windows Phone 8.1 būs pieejams lietotājiem? Microsoft saka, ka šī gada pavasarī. Vairāk par Windows Phone 8.1 uzzināsim aprīlī, konferencē Microsoft Build.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
LOOK

[quote]”Vēl būtisks jaunums ir tas, ka Windows Phone 8.1 strādās eksistējošajās Android iekārtās”[/quote]

Vai šis tehniskais jauninājums darbosies arī reversi, uz VP varēs uzlikt androīdu?

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: