Web Analytics
More
  Reklāma

  Kaspersky Internet Security Multi-Device: vienota Windows, Mac un Android aizsardzība

  Jaunākie raksti

  Kaspersky Lab informē, ka laidis klajā konceptuāli jaunu izstrādājumu mājas lietotājiem — Kaspersky Internet Security — Multi-Device. Risinājums nodrošina ne vien operētājsistēmas Windows pārvaldītu personālo datoru, bet arī Android viedtālruņu un planšetdatoru, kā arī Mac datoru aizsardzību. Šis kompleksais izstrādājums ļauj vienkārši un ērti aizsargāt jebkādu ierīču kopumu, izmantojot vienu aktivizācijas kodu, kā arī ir iespējams iegādāties dažādu veidu licences no vienas līdz piecām ierīcēm.

  Mūsdienu pasaulē personīgo elektronisko ierīču skaits nepārtraukti palielinās, un pieaugumu galvenokārt nodrošina jaunu mobilo stilierīču parādīšanās. Saskaņā ar Kaspersky Lab datiem Latvijas iedzīvotāji piekļuvei internetam izmanto vidēji divas ierīces.

  ReklāmaAdvertisement

  Lietotāji aktīvi pievienojas internetam no visvisādām ierīcēm, ko pārvalda dažādas operētājsistēmas, tomēr joprojām ir plaši izplatīts uzskats, ka Internet Security klases aizsardzība ir nepieciešama galvenokārt PC. Piemēram, vairāk nekā 60% Android viedtālruņu lietotāju domā, ka viņu ierīcēm aizsardzība nav obligāta. Taču apdraudējumi, veicot pirkumus internetā, pārlūkojot tīmekļa vietnes un sazinoties sociālajos tīklos, ir vienlīdz bīstami visām ierīcēm, jo tās visas ir savienotas ar internetu. Turklāt mobilās ierīces var viegli pazaudēt, un kopā ar tām arī tajās saglabāto informāciju.

  KIS-MD_box

  Jaunās paaudzes Kaspersky Internet Security ir izveidota visu ierīču aizsardzībai, tomēr īpašu uzmanību izstrādātāji ir pievērsuši galvenajai patērētāju daļai — operētājsistēmas Windows pārvaldītu datoru īpašniekiem. Tieši viņiem Kaspersky Lab speciālisti ir ievērojami uzlabojuši līdzšinējās aizsardzības tehnoloģijas un pievienojuši vairākus pilnīgi jaunus rīkus, lai sniegtu visaugstāko PC drošības līmeni. Jaunumu vidū ir speciālas funkcijas cīņai ar ekrāna bloķēšanas programmām (bloķētājiem), kā arī tehnoloģija «Metaskeneris», kas skenē datnes vai datorā atveramās lietojumprogrammas kodu un meklē tajā kaitīgus komponentus, piemēram, mūķiem izmantotājiem raksturīgu darbību.

  Maksājumi internetā ir viena no biežākajām darbībām, ko lietotāji izpilda no savām ierīcēm. Latvijā 65% respondentu norādīja, ka, veicot tiešsaistes maksājumus vai pirkumus internetā, viņi baidās zaudēt savu naudu.i Statistika liecina, ka šīs bailes ir pamatotas. Saskaņā ar Kaspersky Lab mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network datiem no 2012. gada maija līdz 2013. gada aprīlim aptuveni 37,3 miljoni lietotāju ir saskārušies ar pikšķerēšanas uzbrukumiem. Kaspersky Internet Security — Multi-Device antivīrusu un pretpikšķerēšanas tehnoloģijas bloķē kaitīgas un pikšķerēšanas saites, kas tiek pārsūtītas sociālajos tīklos Facebook, Twitter u. c., pa e-pastu vai citos veidos, kā arī mobilajās ierīcēs brīdina par aizdomīgām saitēm īsziņās.

  Kad finanšu darījuma izpildes procesā ir iesaistītas vairākas ierīces, drošību palīdzēs uzturēt vairākas tehnoloģijas: «Pretpikšķerēšana» operētājsistēmām Windows, Android un Mac, «Droša klaviatūra» finanšu informācijas ievadīšanai ar PC un Apple datoriem, kā arī Windows paredzētā tehnoloģija «Droši maksājumi». Tās nodrošina aizsardzību, kad tiek izmantotas internetbankas un maksājumu sistēmas, piemēram, PayPal, kā arī veikti pirkumi internetā. Šo tehnoloģiju apvienojums būtībā ir vienīgais drošais veids, kā pretoties kombinētajiem uzbrukumiem, kad ļaundari viena mērķa sasniegšanai uzbrūk gan lietotāja datoram, gan viņa viedtālrunim. Šādu apdraudējumu piemērs ir banku Trojas zirgi ZeuS un SpyEye — tiem abiem ir arī «mazais» brālis uzbrukumiem mobilajām ierīcēm: Zitmo un Spitmo.

  Vēl viens apdraudējums, kas attiecas uz visiem lietotājiem neatkarīgi no viņu ierīcēm, ir pieaugušajiem domāts saturs, kas galīgi nav piemērots mazajiem lietotājiem. Bērni bieži spēlē spēles jebkurās savu vecāku ierīcēs, interesējas par 18+ kategorijas mājaslapām, sazinās sociālajos tīklos vai mēģina kaut ko apmaksāt internetā bez vecāku ziņas, bet ar viņu bankas karti. Visas šīs darbības var ne vien nelabvēlīgi ietekmēt bērna psihi, bet arī radīt reālu kaitējumu datora drošībai un ģimenes budžetam. Modulis «Vecāku kontrole» Windows un Mac OS pārvaldītiem datoriem ļauj vecākiem uzraudzīt, kā bērni izmanto internetu un datoru.

  «Mūsdienu digitālās pasaules apstākļos lietotājam nav jāapgrūtina sevi ar ilgstošiem pētījumiem un dažādu visām viņa ierīcēm piemērotu aizsardzības programmu meklējumiem. Ar Kaspersky Internet Security — Multi-Device mēs esam padarījuši ceļu pretī visu lietotāja datoru un mobilo ierīču drošībai vienkāršu, saprotamu un maksimāli ērtu. Ierīču īpašnieks var iegādāties tikai vienu programmu, instalēt vienotu licenci visās savās ierīcēs un mierīgi nodarboties ar savām lietām, esot pilnīgi pārliecināts, ka ir pieņēmis pareizo lēmumu,» norāda Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs Andis Šteinmanis.

  Kaspersky Internet Security — Multi-Device var iegādāties Kaspersky Lab partneru veikalos un mājaslapā www.kaspersky.lv. Lietotāja digitālās pasaules aizsardzībai ir pieejamas dažādas aizsargājamo ierīču skaita un operētājsistēmu kombinācijas. Partneru veikalos ir pieejamas licences trīs ierīču aizsardzībai, savukārt mājaslapā ir iespējams iegūt aizsardzību sākot no vienas un līdz pat piecu ierīču aizsardzībai vienlaikus. Divu ierīču aizsardzību vienu gadu varēs nodrošināt par 49,99 EUR. Trīs ierīču aizsardzība izmaksās 55,99 EUR, bet piecu iespējamo aktivizāciju kombinācija — 92,99 EUR. Turklāt licences darbības periodā aizsardzību var pārinstalēt no vienas ierīces uz citu, kas dod vēl plašākas savas lietotāja digitālās pasaules aizsardzības iespējas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma