Tikko saņemts Google Now jauninājums, kas pievieno dažas interesantas funkcijas – tagad vari viedtālrunim pavēlēt “call mom” (zvani mammai) un Google spēs atpazīt un piezvanīt uz attiecīgo telefona numuru. Tas pats attiecas arī uz e-pastu sūtīšanu. Protams, tik dziļi vēl Google nav mūsu dzīvēs, lai zinātu kurš kontakts telefonu grāmatā ir mammīte, bet tāpēc pirmajā reizē pēc balss vai teksta ievades Google Now gribēs zināt kurš ir īstais tālruņa numurs.

Funkcija ir ļoti noderīga, ja nevēlies publiski nosaukt kontaktpersonu vārdus, bet to ir daudz un ērtāk ir izmantot balss komandas, nevis rakāties pa kontaktu sarakstu. Protams, vari Google Now iemācīt ne tikai radinieku telefonu numuru atpazīšanu, bet arī priekšnieka un taksometra numuru.

Pēc nelielas paspēlēšanās ar Google Now var spriest, ka balss komandas labi strādā ar vienkāršiem radinieku, šefu, taksometru u.c. vārdiem un nosaukumiem, bet netiek atpazīti garāki vārdu salikumi – sievasmātei par laimi nepiezvanīsi ar balss komandu. Iespējams, ka drīzumā gaidāms Google Now jauninājums, kas izskaudīs problemātiskāku vārdu salikumu neuztveršanu.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
assa Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
assa
Viesis
assa

Vai tiešām LV kāds balss komandas lieto? Biju pārsteigts, kad Klārksons, kam tā kā būtu jāprot runāt angliski atzina, ka vēl nav saticis ierīci, kas viņu saprastu.