Daudziem labi zināmais, Twitter lietotājs, kuram vārdā @NextLeaks, padalījies ar viņam zināmu informāciju par jauniem Nokia Lumia viedtālruņiem. Pirmais no jaunumiem, kuram nav zināms konkrēts nosaukums, būs ar 5 collu diagonāles Full HD izšķirtspējas ekrānu, 32 GB atmiņu, 21 Mpix kameru, micro SD atmiņas kartes ielādes vietu un 2 GB operatīvo atmiņu. Vadīs šo saimniecību četrkodolu 2,3 GHz procesors, bet baros kā minimums 3000 mAh ietilpības akumulators.

Otrs jaunums būs Lumia 630, kas būs lētais modelis ar 4,3 collu diagonāles ekrānu, WVGA izšķirtspēju, divkodolu 1,7 GHz procesoru, 1 GB operatīvo atmiņu un 1 GB pastāvīgo atmiņu. Būs arī vieta microSD atmiņas kartei, 8 Mpix kamera un 2000 mAh akumulators.

Trešais jaunums būs iespējamais Lumia flagmanis Nokia Lumia 1820. Aparāts ar 32 vai 64 GB atmiņu un frontālo PureView tehnoloģijas kameru. Gaidāms, ka šie jaunumi tiks parādīti jau šomēnes Mobile World Congress laikā, Barselonā. Savukārt tirdzniecībā tie nonāks 14. aprīlī, vai arī maijā.

nextleaks

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments