Web Analytics
More
  Reklāma

  Datu centru operatoram DEAC pērn rekordliels apgrozījums

  Jaunākie raksti

  Eiropas datu centru operators DEAC piedzīvojis tā pastāvēšanas vēsturē lielāko apgrozījuma pieaugumu, 2013. gadā pārsniedzot 8 milj. eiro robežu, kas ir par 64% vairāk salīdzinot ar 2012. gadu, kad uzņēmums strādāja ar 5 milj. eiro apgrozījumu. Kopumā pēdējo četru gadu laikā DEAC ir trīskāršojis savu apgrozījumu, uzrādot progresīvu IT ārpakalpojumu pieprasījuma kāpumu.

  Straujos izaugsmes tempus uzņēmums skaidro ar piedāvāto pakalpojumu pieprasījumu eksporta reģionos, kur lielāko daļu nemainīgi ģenerējusi Krievija un NVS valstis, nodrošinot 51% no visa uzņēmuma apgrozījuma. Līdzīgi eksporta daļas pieaugumam, DEAC piedāvāto pakalpojumu popularitāte arī Latvijā augusi par trešdaļu, taču līdz ar ievērojamo eksporta pieaugumu aizņem vairs tikai 43% no visa apgrozījuma.

  Reklāma

  DEAC apgrozījuma pieaugums
  DEAC apgrozījuma pieaugums

  „Šogad tiks uzsākts nozīmīgs posms nozares starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai, tāpēc tuvākajos gados mēs lūkojam izvērst aktīvu darbību Eiropas un ASV tirgū. Ekspansijai pakārtota arī datu centru infrastruktūras attīstība Frankfurtē, Amsterdamā un Londonā, stiprinot DEAC pozīcijas Rietumeiropā un Amerikā,” par nākotnes plāniem stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. „Nākamā perioda attīstības stratēģija paredz arī turpmāku apgrozījuma kāpumu, 2014. gadā plānojam sasniegt 11 milj. eiro atzīmi.”

  Sekmēt uzņēmuma apgrozījuma rādītāju izaugsmi arī turpmāk uzņēmums plāno ar pareizi izvēlētu stratēģiju un augstiem datu aizsardzības un kvalitātes standartiem, ko nodrošina nepārtrauktas investīcijas jaunākās paaudzes infrastruktūras risinājumos un modernizācijā.

  DEAC novērtē pērnā gada atzinību un atbalstu lokālajā tirgū, kas motivējis pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Eiropas datu centru operators ieguvis “The Red Jackets” titulu kā viens no labākajiem Latvijas eksportējošiem uzņēmumiem, kā arī kļuvis par „Eksporta un inovācijas balva 2013” laureātu “Eksportspējīgākais komersants” grupā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma