Tuvākajos mēnešos vai pat nedēļās varam sagaidīt, ka Adobe izlaidīs iPad planšetdatoriem paredzētu savas populārās fotogrāfiju apstrādes programmas Lightroom mobilo versiju. Adobe bija drusku pasteigusies un mājas lapā publicējusi Lightroom cenu, bet tā tika uzreiz izņemta ārā. No Adobe par šo sīko negadījumu nekādi komentāri netika saņemti.

Adobe sauklis šim produktam ir “Take Lightroom anywhere”, bet vēl arvien netiek izpausta nekāda sīkāka informācija par mobilo Lightroom aplikāciju. Oficiāli apstiprināts nav arī fakts, ka tieši iPad pirmais saņems Lightroom, bet šāda iespēja izskanējusi no vairākiem Adobe augsta ranga darbiniekiem.

Lightroom iPad planšetdatoram īsu mirkli parādās Adobe mājas lapā
Lightroom iPad planšetdatoram īsu mirkli parādās Adobe mājas lapā

Tiek plānots, ka Lightroom aplikācija būs ļoti tuva galddatoru versijai savās iespējās un ātrdarbībā. Aplikācija spēs tikt galā ar augstas izšķirtspējas fotogrāfiju apstrādi, kā arī RAW fotofailiem. Visticamāk, Lightroom darbināšanai nāksies izmantot jaunāko Apple iPad Air, jo tā jauda un ekrāna iespējas varētu atbilst lietotāju vajadzībām. Būs interesanti redzēt, kā Adobe tiks galā ar liela izmēra fotogrāfiju bibliotēkas uzturēšanu un apkalpošanu ar mobilo aplikāciju. Talkā noteikti nāks Adobe Creative Cloud mākoņserviss.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par