Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony izlaiž pasaulē mazāko un vieglāko 4K digitālo videokameru

  Jaunākie raksti

  • Uzņemiet 4K video ar nelielu digitālās videokameras korpusu, kas ļauj viegli darboties ar vienu roku
  • 1.0 tipa Exmor R™ CMOS sensors ar aizmugures apgaismojumu nodrošina satriecošu 4K attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā
  • New BIONZ X image processing engine
  • ZEISS Vario-Sonnar T* 29 mm platleņķa objektīvs ar 12x optisko tālummaiņu un funkciju Optical SteadyShot
  • Profesionāla tipa vadība ar manuālu gredzenu, ciparripu un iebūvētiem ND filtriem
  • NFC pārsūtīšanai ar vienu pieskārienu un Wi-Fi tālvadībai no jūsu viedtālruņa
  • „4K” šajā materiālā attiecas uz 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēju.

  Sony jaunā 4K Handycam® AX100E ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri vēlas notvert un skatīties īpašās atmiņas savos 4K BRAVIA TV augstākajā iespējamajā izšķirtspējā. Par 74 % mazāks un par 67 % vieglāks nekā FDR-AX1E ērtai uzņemšanai ar vienu roku, tā mazais korpuss ir pietiekami ietilpīgs labākās Sony tehnoloģijas iekļaušanai.

  Šī ir pirmā 4K Handycam®, kurai ir liels 1.0 tipa Exmor R™ CMOS sensors ar lielu aizmugures apgaismojumu. Daudz lielāks nekā sensoriem parastos patērētāju digitālajās videokamerās, tas notver nevainojamus 4K Ultra HD attēlus (3840 x 2160 pikseļi) ar četrreiz detalizētāku attēlu nekā Full HD, vienlaikus ļaujot iegūt skaistus „bokeh” (defokusēšanas) fona izplūduma efektus.

  ReklāmaAdvertisement

  4K sensors ir savienots pārī ar Sony īpaši jaudīgo BIONZ X procesoru, kam piemīt vietai atbilstošas trokšņu samazināšanas un detaļu atveidošanas tehnoloģijas neticami spilgtiem un reālistiskiem video, kas vairāk nekā jebkad iepriekš līdzinās īstenībai. Kopā ar digitālās videokameras pilnveidoto funkciju Cinematone Gamma/Colour, progresīvā 25p ierakstīšana jūsu video piešķir krāšņu, siltu un bagātīgu izskatu.

  Handycam® AX100E ir jaunizstrādātais ZEISS Vario-Sonnar T* objektīvs ar 12x optisko tālummaiņu, kas ir precīzi iestatīta 4K uzņemšanai. Pateicoties 11 grupu/17 elementu objektīvam, kuram ir uzlaboti asfēriski (AA — advanced aspherical) un ED objektīva elementi, izšķirtspēja ir smalki iestrādāta kadra stūrī.

  Darbojoties kopā ar lielo 1.0 tipa sensoru, BIONZ X procesoru un ZEISS objektīvu ar septiņu lāpstiņu atvērumu, objektīvs nodrošina nevainojamas filmas un fotogrāfijas ar iespēju veidot iespaidīgus „bokeh” (defokusēšanas) efektus gluži kā profesionāls videogrāfs. Lai rezultāts būtu vēl spīdošāks, Optical SteadyShot saglabā video gludu un stabilu, ja filmējot kameru turat rokā.

  Citā 4K Handycam® funkcija Dual Video Recording ļauj vienlaicīgi ierakstīt augstas kvalitātes videoklipus un kopīgošanai piemērotus MP4 failus. Uzņemiet video XAVC S (līdz 50 Mbps) vai AVCHD formātā, lai skatītu, rediģētu un baudītu augstā izšķirtspējā. Vienlaicīgi kompaktāka zemas izšķirtspējas video kopija tiek ierakstīta MP4 formātā. Pēc filmēšanas vienkārši pieskarieties savam viedtālrunim vai planšetdatoram, kurā iespējota NFC, lai bez vadiem pārsūtītu tīmeklim piemērotos MP4 klipus no AX100E ātrai kopīgošanai tiešsaistē.

  Jūsu radošās iespējas paplašina ierakstīšana ar lielu kadru nomaiņas ātrumu, kas notver darbību HD kvalitātē (1280×720) īpašā ātrumā — 120 secīgi kadri sekundē . Baudiet video, kas rediģēti jūsu personālajā datorā nevainojamā lēnā kustībā gluži kā palēninātā atkārtojumā, kurā redzams katrs izšķirošā soda metiena moments.

  Video un fotogrāfiju rādīšana jūsu 4K televizorā ir ļoti vienkārša, atliek tikai pievienot komplektā iekļauto HDMI kabeli. Pat ja neskatāties tos 4K televizorā, jūs varat izbaudīt Super-sampled Full HD atskaņošanu, kas automātiski konvertē 4K video ļoti augstas kvalitātes 2K (Full HD), izmantojot milzīgu datu apjomu katrā 4K kadrā, lai iegūtu iespaidīgu rezultātu.

  Īpašs uzlabojums: pieskaroties digitālās videokameras displejam 4K atskaņošanas laikā, nekavējoties tiek iezīmēts attiecīgais lauks, ko atskaņo kā Full HD video.

  Lietotājam draudzīgas, profesionāli radošas funkcijas

  Handycam® AX100E ļauj jums stingri kontrolēt skaistu 4K attēlu radīšanu. Uzņēmumu kadrēšana caur augstā kontrasta OLED Tru-Finder, kas nodrošina platu skatleņķi, sagādā īstu prieku.

  Vairāki filtri pēc izvēles — tīrais, 1/4 filtrs, 1/16 filtrs vai 1/64 neitrāla blīvuma (ND — Neutral Density) filtrs pielāgo apgaismojuma līmeni, kas ieiet objektīvā. Tas video veidotājiem sniedz brīvību precīzi kontrolēt aizvara ātrumu un atvērumu radošākām iespējām. Apvienojumā ar digitālās videokameras lielo attēlu sensoru, tas ļauj radīt skaistus, nevainojamus „bokeh” (defokusēšanas) fona izplūduma efektus, nepalielinot aizvara ātrumu, pat ja uzņemat ārā saulainā laikā.

  Ērti novietoto objektīva gredzenu var izmantot, lai nodrošinātu fokusa vai tālummaiņas un ekspozīcijas kontroli ar pirksta galu. Video entuziasti novērtēs arī sānā iebūvēto kontroles ciparripu, kurai var piešķirt tādas funkcijas kā pastiprinājums vai spilgtums. Veikt regulēšanu ar pirkstu ir viegli, pat ja skatāties caur elektronisko skatu meklētāju ar aizvērtu digitālās videokameras LCD ekrānu.

  Jaunā funkcija My Voice Cancelling automātiski samazina tieši aiz kameras esošās balsu frekvences, neietekmējot runājošās personas balsi. Tagad netīšie komentāri un balsis aiz kadra tiek maģiski samazinātas skaņu celiņā, ļaujot runāt filmētajiem cilvēkiem.

  Pieslēdzieties bez vadiem ar savu tālruni, planšetdatoru vai televizoru

  Iebūvētais Wi-Fi un NFC ļauj bez vadiem pārsūtīt videoklipus un fotoattēlus no Handycam® uz jūsu viedtālruni vai planšetdatoru ar vienu pieskārienu. Lai sāktu, vienkārši lejupielādējiet bezmaksas mobilo lietojumprogrammu PlayMemories savai iOS vai Android ierīcei.

  Wi-Fi ļauj arī bez vadiem atskaņot saturu, kas saglabāts videokamerā tīklam pieslēgtajā televizorā (nepieciešams ar DNLA renderētāju saderīgs televizors un piekļuves punkts: nav saderīgs ar XAVC S formātu).

  Pieskaršanās Handycam® ar jūsu mobilo ierīci, kurā aktivizēts NFC, arī aktivizē viedo tālvadību. Palaidiet un apturiet ierakstīšanu ar savu mobilo tālruni — tas ideāli noder grupu ainās vai viena cilvēka uzstāšanās gadījumā, kad nevēlaties pamest digitālo videokameru, lai tiktu skatā, kad ierakstīšana ir sākusies.

  Jaunā 4K digitālā kamera FDR-AX100E no Sony Eiropā būs pārdošanā no 2014. gada maija.

  Specifikācija

  Image sensor 1.0-type back-illuminated Exmor R™ CMOS Sensor with approximately 14.2 effective megapixels
  Image processor BIONZ X
  Still image resolution Approx. 20.0 effective megapixels
  Video recording format XAVC S format: MPEG4-AVC/H264AVCHD format; MPEG4-AVC/H264 AVCHD 2.0

  MP4: MPEG-4 AVC/H.264

  Video resolution (4K record) XAVC S 4K : 3840×2160/25P, 24P
  Video resolution (HD record) XAVC S HD : 1920×1080/50P, 25P, 24PAVCHD:1920×1080/50p(PS),24p(FX,FH),50i(FX,FH), 1440×1080/50i(HQ,LP)

  MP4: 1280×720 25p

  Dual video recording XAVC S/MP4 or AVCHD/MP4**not in XAVC S 60p,120p and AVCHD PS mode
  Lens type ZEISS Vario-Sonnar T*, focal length 29.0mm (35mm equivalent)
  Zoom range Optical zoom: 12xClear Image Zoom: 18x (4K), 24x (2K)
  Focal Length (35mm equivalent) (Movie Mode) F = 29.0-348.0mm (16:9) with SteadyShot Active mode OFF
  Focusing system Contrast AF
  White Balance Mode Auto/One-push/Outdoor/Indoor/Colour temp
  Image stabilisation Optical SteadyShot image stabilisation with Active mode
  Electronic viewfinder OLED Tru-Finder
  LCD display 3.5-type Xtra Fine LCD™ display (921k dot) Wide (16:9)
  Audio record format MPEG-4 Linear PCM 2ch (48kHz/16bit) [XAVC S 4K only]Dolby Digital 5.1ch, Dolby Digital 5.1Creator [AVCHD only]

  Dolby Digital 2ch Stereo, Dolby Digital Stereo Creator [AVCHD only]

  MPEG-4 AAC-LC 2ch (MP4)

  Microphone/speaker Built-in 5.1ch microphone/ monaural speaker
  Media card slots SDXC Memory Card (Class 10) for XAVC S;Memory Stick PRO Duo (Mark 2), Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo, SD/SDHC/SDXC Memory Card (Class 4 or Higher) for AVCHD
  Interfaces Headphone (stereo minijack); Mic Input stereo minijack ); USB Type A (built-in) ; Multi/Micro USB Terminal*; Remote Terminal (integrated into Multi/Micro USB Terminal*); HDMI out (micro, output only); Accessory shoe (Multi Interface Shoe); Composite video out;  BRAVIA Sync; PhotoTV HD; Direct Copy (AVCHD only); DC In* Supports Micro USB compatible device.
  Dimensions (WxHxD)

  Approx.81mm x 83.5mm x 196.5mm(Approx.90mm x 83.5mm x 223.5mm(including Lens Hood))

  Weight (main unit only)

  Approx.790g

  Weight (with supplied NP-FV70 battery)

  Approx.915g

  Supplied accessories Rechargeable Battery Pack NP-FV70; AC Adaptor; Power Cord ; HDMI (micro) cable; USB Connection Support cable; Remote Commander (RMT-835 with Battery [CR2025]); Lens Hood; Lens Cap

  [1] Starp 4K digitālajām videokamerām, kas ļauj ierakstīt XAVC S.
  [2] Visu laiku vislabākā attēlu kvalitāte šajā kadru nomaiņas ātrumā ar Handycam®

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma